O nas

Winiary Bookings to projekt dwóch przyjaciół z dzieciństwa wychowanych na scenie hardcore/punk, dla których hobby stało się sposobem na życie. Muzyka od zawsze była niezwykle ważną częścią naszego życia, zaczynając od chodzenia na koncerty, poprzez kolekcjonowanie płyt i winyli, a na graniu w zespole czy bookowaniu tras kolegom kończąc.

W 2012 roku zaczęliśmy od malutkich koncertów klubowych, a nasza działalność w dużej mierze była oparta na ideologii DIY. Przez lata wszystko urosło do aktualnej rangi, około 100 koncertów rocznie w prawie 15 miastach na terenie całego kraju, wykorzystując przy tym największe obiekty w Polsce.

Z czasem nasz team zaczął się poszerzać o ludzi, którzy wyznają podobne wartości w życiu do nas, a ponadto są równie wielkimi pasjonatami muzyki wszelakiej. Ze zderzenia wszystkich naszych osobowości i specjalizacji muzycznych, jeśli chodzi o gatunki, doszliśmy do momentu, w którym nasza agencja oferuje koncerty dla każdego. Specjalizujemy się w szeroko pojętej muzyce gitarowej (metal, rock, hardcore, punk czy metalcore), ale w naszej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie, czy to z gatunku rapu, elektroniki, alternatywy, popu czy też folkowych lub bardziej akustycznych brzmień.

Dotychczas mieliśmy przyjemność gościć w Polsce artystów z całego globu, a wśród nich znaleźli się między innymi Anthrax, Soulfly, Little Big, Palaye Royale, Thy Art Is Murder, Perturbator, Carnifex, Booze & Glory, Northlane, The Amity Affliction, Cult of Luna, Amenra, 102 Boyz, Ceremony, Aborted, Caspian, Bury Tomorrow, Of Mice & Men, D.R.I., God Is An Astronaut, Dying Fetus, Our Last Night, Still Corners, Jonathan Bree, Emmure, Septicflesh, While She Sleeps, Cloud Nothings, Attila, Cold Cave, Crowbar, Moscow Death Brigade, King Dude, Madball, Sick Of It All, Terror, The Black Dahlia Murder, Stick To Your Guns, Anti-Flag, H2O, Cro-Mags, Turnstile, Hidden Orchestra, Trapped Under Ice, Agnostic Front, Integrity, Touche Amore, Caliban, Suicide Silence, ale współpracowaliśmy również z szerokim gronem krajowych artystów jak np. The Dumplings, Natalia Przybysz, Smolik/Kev Fox, Karaś/Rogucki, Decapitated, Coals, LOR, Blindead, Dwa Sławy, Baasch, Otsochodzi, Żabson, Malik Montana, Szpaku, Dezerter, Rasmentalism, PRO8L3M, Sarius, Guzior, ReTo, Paluch, Kękę, Białas/Lanek, Black River, Illusion, Jan-rapowanie, Słoń, Kartky czy też Luxtorpeda. To oczywiście tylko część spośród muzyków, z którymi pracowaliśmy.

Cieszymy się, że byliście przez te wszystkie lata z nami i liczymy, że przez wiele kolejnych będziemy się nadal spotykać na bramce, pod sceną czy też przy barze!

Tomasz Masłowski i Bartosz Stobiński prowadzący działalność gospodarczą w ramach spółki cywilnej pod firmą Winiary Bookings Masłowski Stobiński Spółka Cywilna z siedzibą pod adresem ul.Piątkowska 125b/2, 60-648 Poznań, NIP 7811964988, REGON 369420414.