Włodi przedstawia nowy klip

21 lipca 2020
Włodi przedstawia nowy klip

Jedna z najbardziej wyczekiwanych premier tego lata? Zdecydowania nowy Włodi. Raper wypuścił właśnie do sieci nowy klip.

Włodi – Płyta w drodze

Trzeba przyznać, że ostanie lata to coraz gorszy okres dla oldschoolowych raperów. Młodzi słuchacze po prostu nie interesują się już bum bapowymi brzmieniami i klasyczną nawijką. Jest jednak kilka postaci, których początki sięgają lat 90′ ubiegłego wieku, a styl nie starzeje się ani na jotę. I nie chodzi mi tu nawet o Sokoła, Pezeta, czy Peję, którzy odwrócili się od staroszkolnych brzmień (oczywiście nie całkowicie) na rzecz newschoolowych beatów pokroju tych, produkowanych przez Auera.

Włodi/1988 – NOLOVE (SŁŻ,SŁŻ)

Do grupy wspomnianych przeze mnie muzyków należy dorzucić rapera nieustępliwego i ponadczasowego – Włodiego. Choć płyty Pawła ukazują się rzadko, to jego brzmienie, które oczywiście uległo ewolucji na przestrzeni lat, nie odeszło daleko od korzeni. Raper niedawno zapowiedział swoją nową płytę, o której więcej przeczytacie tutaj, a dziś do sieci trafił kolejny kawałek z nadchodzącego materiału.

Włodi – nowy singiel – Wyobraź sobie (remix)

Ciężko nazwać ostatni singiel Włodiego „nowym”, bowiem utwór jest remixem z poprzedniego wydawnictwa rapera – Osadu. Kawałek został jednak zupełnie inaczej zaaranżowany przez producenta nadchodzącego krążka – znanego z duetu Syny1988.

Kawałek doczekał się również klipu, który w dobitny sposób podkreśla przekaz rapera. Za jego produkcję odpowiada duet Bujas/Kosz. Dawno nie widziałem równie dobrze zrealizowanego teledysku.

Włodi/1988 – Wyobraź sobie (remix)

Pozostałe newsy