Włodi/1988 na premierowym koncercie w Poznaniu

30 sierpnia 2020
Włodi/1988 na premierowym koncercie w Poznaniu

Nieoczywisty duet, czyli Włodi/1988 już 25 września wystąpią w Tamie z zupełnie nowym materiałem. Artyści zaprezentują na żywo utwory z krążka W/88.

Włodi/1988 – zerwanie z estetyzmem

Album W/88 jeszcze przed premierą jawi się jako niezwykle ciekawa kooperacja. Co może wyjść z połączonych sił Włodiego oraz 1988? Oczekiwania wobec tego wydawnictwa są wysokie nie bez przyczyny, mamy przecież do czynienia z czołowymi przedstawicielami rapowej awangardy. Beznamiętna nawijka Włodiego w zetknięciu z charakterystycznym sznytem bitów 1988 urasta niemal do rangi rapowej litanii. Narracyjnie zadzieje się tu dużo, a przez meandry ulicznych historii poprowadzą nas ponure sample, oddające celowo przybrudzony, rynsztokowy klimat.

Włodi/1988 – NOLOVE (SŁŻ,SŁŻ)

Włodi, raper (z) ulicy

Włodi jest raperem oraz producentem, mocnym głosem na polskiej scenie hip-hopowej. To jeden z pionierów tzw. ulicznego rapu, miał olbrzymi wpływ na spopularyzowanie go na naszym podwórku. Włodi jest artystą, który nie spoczywa na laurach i w każdy projekt angażuje się w stu procentach. Odpowiada za sukces takich grup jak Molesta Ewenement, czy Parias, a na koncie ma współprace z głośnymi nazwiskami, jak Emade, Hemp Gru, czy Małolat. Projekt z 1988 jest dla Włodiego szansą na pokazanie się w zupełnie innym stylu, niż dotychczas.

Włodi/1988 – Wyobraź sobie (remix)

1988 – eksperymentalne tło

1988 to połowa duetu Syny. Prócz współpracy z Piernikowskim, jest on autorem intrygujących instrumentalnych albumów, na których dokonuje syntezy najróżniejszych gatunków muzycznych. W swojej twórczości 1988 nie stroni od radykalnych rozwiązań oraz nietypowych środków. Współpraca z Włodim uwydatni w jego bitach mechaniczną surowość i podkreśli doświadczalny charakter muzyki.

1988 – Gruda (Full Album)

Włodi i 1988 – koncert premierowy, 25 września, Poznań, Tama – bilety

Nie możesz ominąć premierowego koncertu Włodiego i 1988. Po raz pierwszy z zupełnie nowym materiałem artyści wystąpią w poznańskiej Tamie już 25 września. Bilety na wydarzenie są dostępne na stronie Biletomat.pl.

Pozostałe newsy