While She Sleeps wracają do Polski na jeden klubowy koncert

11 marca 2020
While She Sleeps wracają do Polski na jeden klubowy koncert

Brytyjski zespół While She Sleeps podczas koncertu we Wrocławiu promować będzie swoje najnowsze wydawnictwo – So What. Sprawdźcie szczegóły.

While She Sleeps to brytyjska grupa pochodząca z Sheffield, utworzona w 2006 roku. Zespół tworzą: wokalista Lawrence Taylor, gitarzyści Sean Long i Mat Welsh, basista Aaran McKenzie oraz perkusista Adam Savage.

While She Sleeps – Hurricane 

Formacja ma na koncie jeden mini-album The North Stands For Nothing oraz cztery, doskonale przyjęte albumy studyjne: This Is the Six, Brainwashed, You Are We oraz najnowszy, wydany w marcu 2019 roku krążek So What.

While She Sleeps – ANTI-SOCIAL

W tym czasie kwintet zdołał wystąpić na największych światowych festiwalach, takich jak m.in. Download Festival, Vans Warped Tour w USA i Kanadzie, Graspop Metal Meeting, czy Hellfest.

Na przestrzeni lat grupa stała się dominującą nazwą na scenie metalcore’owej, a ich koncerty słyną z niebywałej energii, która tylko podkreśla wyjątkowość występów piątki z Sheffield.

While She Sleeps na jedynym koncercie w Polsce – bilety

O wyjątkowości występów While She Sleeps już niebawem będziecie mogli przekonać się na własnej skórze. Zespół w ramach światowej trasy koncertowej w tym roku zawita do Polski. Brytyjczycy zagrają jeden klubowy koncert 2 sierpnia we wrocławskiej Pralni. Bilety na to wydarzenie są dostępne w sprzedaży na stronie Biletomat.pl.

Pozostałe newsy