This Will Destroy You przyjadą na jedyny koncert do Polski

12 lutego 2020
This Will Destroy You przyjadą na jedyny koncert do Polski

Amerykański, post-rockowy zespół This Will Destroy You zagra jedyny koncert w Polsce, w Poznaniu. Mamy bilety na to wydarzenie!

This Will Destroy You – muzyczna marka sama w sobie

This Will Destroy You to amerykański zespół będący jedną z najważniejszych post-rockowych grup ostatnich czasów. Ich twórczość charakteryzują gitarowe kompozycje, w których nie brakuje eksperymentowania. Długie, klimatyczne, balladowe utwory zmieniają się raz po raz w rozbudowane, dynamiczne, rockowe dzieła muzyczne. Choć ich piosenki potrafią trwać nawet 12 minut – w ogóle się nie nudzą. To marka rozpoznawalna na całym świecie, której utwory wielokrotnie wykorzystywano w filmach, serialach lub przy okazji ważnych wydarzeń kulturalnych, czy sportowych.

This Will Destroy You powraca do Polski

Pod koniec czerwca ta światowej klasy marka zagra jedyny koncert w Polsce. Po sześciu latach nieobecności w kraju nad Wisłą grupa odwiedzi Poznań w ramach swojej tegorocznej, europejskiej trasy. Zespół zaprezentuje materiał ze swojego najnowszego, podwójnego albumu z 2018 roku – New Others Part One oraz New Others Part Two.

This Will Destroy You – koncert w Poznaniu, bilety

To będzie z pewnością wyjątkowy wieczór w towarzystwie przestrzennych, post-rockowych brzmień w wykonaniu grupy This Will Destroy You. Bilety na koncert, który odbędzie się 29 czerwca 2020 roku w poznańskim Klubie u Bazyla kupicie na Biletomat.pl. Zapraszamy!

This Will Destroy You w Polsce

Pozostałe newsy