The Black Dahlia Murder, Rings of Saturn oraz Viscera na wspólnym koncercie w Polsce

24 czerwca 2020
The Black Dahlia Murder, Rings of Saturn oraz Viscera na wspólnym koncercie w Polsce

Amerykański zespół The Black Dahlia Murder wystąpi na jedynym koncercie w Polsce już w przyszłym roku. Oprócz nich zagrają jeszcze Rings of Saturn oraz Viscera.

Fani cięższych brzmień z pewnością nie będą się w przyszłym roku nudzić. Już na początku lutego, czeka ich bowiem wyjątkowy koncert trzech metalowych kapel, które zaprezentują się jednego wieczoru w stolicy.

The Black Dahlia Murder na jedynym koncercie w Polsce

Główną gwiazdą będzie The Black Dahlia Murder, którzy ruszają w trasę promującą swoje najnowsze, dziewiąte wydawnictwo z kwietnia tego roku – Verminous. Nurt, który prezentuje ta grupa z Michigan, to melodyjny death metal. Spodziewajcie się zatem dynamicznych, porywających i emocjonalnych kompozycji.

Rings of Saturn wracają do Polski

Oprócz The Black Dahlia Murder, w ramach supportu, na jeden scenie zagrają tego wieczoru również: Rings of Saturn oraz Viscera. Ten pierwszy skład, to jeden z najciekawszych obecnie zespołów metalowych na świecie, który w Polsce wystąpi już trzeci raz, tym razem głównie ze swoim ostatnim krążkiem – Gidim z 2019 roku.

Viscera – metalowi debiutanci na koncercie w Polsce

Z kolei Viscera to młody zespół, łączący w swojej twórczości death metal z technicznym death metalem, a nawet deathcorem, który dopiero co zadebiutował albumem Obsidian.

The Black Dahlia Murder, Rings of Saturn i Viscera na wspólnym koncercie w Polsce, bilety

The Black Dahlia Murder, Rings of Saturn oraz Viscera, wystąpią 17 lutego 2021 roku w warszawskim klubie Hydrozagadka. Bilety na to wydarzenie znajdziecie na Biletomat.pl. Nie przegapcie!

The Black Dahlia Murder w Polsce

Pozostałe newsy