Smolik i Kev Fox z koncertem pożegnalnym w Poznaniu

27 października 2019
Smolik i Kev Fox z koncertem pożegnalnym w Poznaniu

Przed nami wyjątkowy koncert projektu Smolik / Kev Fox, podczas którego po raz ostatni usłyszymy dotychczasowy materiał zespołu. Sprawdźcie szczegóły!

Smolik i Kev Fox w formie duetu zadebiutowali w 2015 roku albumem o tytule Smolik / Kev Fox. Pochodzą z niego takie przeboje jak chociażby Run, Mind the Bright Lights czy Help Yourself.

Smolik / Kev Fox – Run

Duet zachwycił świeżością i niespotykaną dotąd na polskiej scenie brytyjską stylistyką swojej twórczości. Efektem tego były liczne koncerty, uzyskanie przez ich debiutancki album statusu Platynowej Płyty i zdobycie najważniejszej w kraju nagrody muzycznej Fryderyk w kategorii najlepszy album alternatywny roku.

Smolik / Kev Fox – Oueen of Hearts

Drugim i ostatnim jak dotąd wydawnictwem duetu jest EPka z 2018 roku – Oueen of Hearts. Album przyniósł za sobą kolejne sukcesy, takie jak chociażby tegoroczny występ podczas festiwalu Tauron Nowa Muzyka w Katowicach.

Smolik / Kev Fox – koncert w Poznaniu

Przyszedł jednak czas na koncertowe pożegnanie z dotychczasowym materiałem Smolika i Kev Foxa. Artyści wyruszą tej jesieni w ostatnią trasę promującą swoje dwa wydawnictwa. Potem zamkną się w studiu, aby móc skupić się na pracy nad nowym albumem.

W ramach trasy The Al Saints Tour zespół odwiedzi między innymi Poznań, gdzie zagra 11 grudnia 2019 roku w Auli Artis. Bilety na koncert w cenie 80 – 110 PLN kupicie na Biletomat.pl. Zapraszamy!

smolik kev fox w Poznaniu

Pozostałe newsy