Silverstein zagrają w 2021 jedyny koncert w Polsce

26 lipca 2020
Silverstein zagrają w 2021 jedyny koncert w Polsce

Po wydaniu najnowszego albumu, A Beautiful Place To Drown, Silverstein wyruszą w jubileuszową trasę koncertową, podczas której wystąpią również w Polsce. Sprawdźcie szczegóły!

Silverstein to zespół założony w 2000 roku w Burlington, Ontario w Kanadzie. Przez 20 lat działalności, grupa wypracowała sobie pozycję określaną mianem jednego z najważniejszych i najbardziej wpływowych zespołów na scenie post-hardcore.

Posłuchaj najnowszego albumu Silverstein – A Beautiful Place To Drown

6 marca Silverstein wydali swój dziesiąty już album w karierze – A Beautiful Place To Drown, który promują single Burn It Down z Caleb Shomo, Infinite z Aaron Gillespie, Bad Habits z Intervals oraz Madness z Princess Nokia. Posłuchajcie całości!

Z okazji obchodzonego w tym roku 20-lecia grupy, Silverstein wyruszają w trasę koncertową po Europie. Podczas niej będą promować swoją najnowszą płytę A Beautiful Place To Drown, ale w setliście z pewnością nie zabraknie również największych przebojów grupy z poprzednich krążków.

Silverstein – koncert w Polsce, bilety

Na trasie nie zabrakło także przystanku w Polsce! Silverstein zagrają u nas już 17 maja 2021 roku, w warszawskim klubie Hydrozagadka. Bilety na koncert w cenie 79 – 95 zł znajdziecie na Biletomat.pl. Jeśli lubicie energiczne, core’owe granie – nie może Was tam zabraknąć!

SILVERSTEIN

Pozostałe newsy