Sarius zdradza tracklistę i nowy singiel z płyty „Pierwszy Dzień Po Końcu Świata”

12 sierpnia 2019
Sarius zdradza tracklistę i nowy singiel z płyty „Pierwszy Dzień Po Końcu Świata”

Nowy album od Sariusa coraz bliżej! Artysta właśnie zdradził całą tracklistę płyty Pierwszy Dzień Po Końcu Świata i podzielił się nowym utworem. Posłuchajcie singla Młody Weles.

Sarius – Pierwszy Dzień Po Końcu Świata

Promocja nadchodzącego wydawnictwa Sariusa nie zwalnia tempa. Raper skutecznie dawkuje nam emocje i buduje napięcie. Jak dotąd pokazał dwa single z płyty Pierwszy Dzień Po Końcu Świata – tytułowy utwór, będący jednocześnie intrem oraz kawałek Sam.

Dzisiaj otrzymaliśmy kolejny utwór – Młody Weles. Sarius ponownie zachwyca ciekawym, orientalnym bitem i bezbłędną nawijką. Posłuchajcie sami!

Sarius – Młody Weles

Sarius – Pierwszy Dzień Po Końcu Świata, tracklista

Raper podzielił się również wyczekiwaną tracklistą albumu Pierwszy Dzień Po Końcu Świata. Krążek będzie zawierał 11 utworów, bez gościnnych występów, a za bity odpowiedzialni będą Gibbs oraz HVZX. Oto utwory, które znajdą się na płycie:

 1. Pierwszy Dzień Po Końcu Świata
 2. Bentley
 3. Młody Weles
 4. Pokój
 5. Nie Widać Po Mnie
 6. Sam
 7. Cichy Śpiew
 8. Ciemność
 9. Na Zawsze
 10. Trumna
 11. Wampir

sarius pierwszy dzień po końcu świata preorde

Sarius – Pierwszy Dzień Po Końcu Świata, preorder

Specjalna, preorderowa wersja płyty Pierwszy Dzień Po Końcu Świata, poza powyższymi numerami będzie zawierała dwa dodatkowe utwory, specjalną bandanę, opaskę na rękę oraz wlepki. Album z dodatkowymi niespodziankami możecie już zamawiać na mariusztosarius.pl.

Pozostałe newsy