Sarius w nowej osłonie – posłuchaj singla „Wampir”

20 sierpnia 2019
Sarius w nowej osłonie – posłuchaj singla „Wampir”

Kolejna nowość od Sariusa! Tym razem raper wciela się w Wampira. Posłuchajcie kolejnego singla zapowiadającego płytę Pierwszy Dzień Po Końcu Świata!

Sarius nie zwalnia tempa. Jeżeli jeszcze nie zdążyliście się oswoić z kawałkiem Młody Weles, który swoją premierę miał dokładnie tydzień temu, to lepiej szybko nadrabiajcie zaległości, bo już czeka na was kolejna nowość.

Sarius – Młody Weles

Sarius – nowy utwór

Wampir to najnowszy singiel, który promuje nadchodzący, szósty album częstochowskiego rapera – Pierwszy Dzień Po Końcu Świata. Tym razem Sarius postawił na zupełnie inne, niespodziewane brzmienie.

Nowa odsłona rapera zaklęta została w klubowym, imprezowym bicie, za który odpowiada nie kto inny, jak Gibbs. Podobny klimat utrzymany jest w zwrotkach Sariusa oraz teledysku, za który odpowiada ekipa H D S C V M. Zobaczcie sami!

Sarius – Wampir

Sarius – Pierwszy Dzień Po Końcu Świata, preorder

Premiera najnowszego albumu Sariusa będzie miała miejsce już 30 sierpnia. Jedno jest pewne – po dotychczas ujawnionych utworach, czyli tytułowym Pierwszym Dniu Po Końcu Świata, Sam, Młody Weles i najnowszym Wampirze możemy spodziewać się sporego zróżnicowania brzmieniowego, mieszanki najlepszych bitów od Gibbsa i HVZX oraz wersów Sariusa na najwyższym poziomie.

Preorder płyty Pierwszy Dzień Po Końcu Świata z dwoma dodatkowymi utworami, dedykowaną bandaną, opaską na rękę i wlepkami możecie już zamawiać na mariusztosarius.pl. Nie przegapcie tej gorącej premiery!

sarius pierwszy dzień po końcu świata preorde

Pozostałe newsy