Rising Merch Faces Of Death Tour – najlepsze death metalowe formacje podzielą poznańską scenę!

24 stycznia 2021
Rising Merch Faces Of Death Tour – najlepsze death metalowe formacje podzielą poznańską scenę!

Przyszła jesień zabrzmi mocnym uderzeniem! Rising Merch Faces Of Death Tour zawita do Poznania i zagwarantuje wszystkim na tyle odważnym, by się na nią wybrać, znakomitą zabawę przy spektrum metalu.

Rising Merch Faces Of Death Tour – nie możesz tego przegapić

Pięć zespołów, jedna scena i jedna widownia. Poznański klub U Bazyla już jesienią będzie gościć na swoich deskach ostrych zawodników, którzy zadbają, by wieczór koncertu okazał się pamiętny. Rising Merch Faces Of Death Tour to trasa nie byle jaka – skład, jakiego jeszcze nie było, energia zmagazynowana przez cały postojowy rok, publika wygłodniała prawdziwego ognia… Dokładnie na to czekamy! Jeśli wszystko pójdzie dobrze, już w listopadzie dane nam będzie usłyszeć czołówkę metalowej sceny – sprawdźcie line-up i chodźcie na marsz!

Rising Merch Faces

Rising Merch Faces Of Death Tour w pięciu różnych smakach

Jak to się mówi, albo grubo, albo wcale! W tym wypadku wszystko wskazuje na jazdę po bandzie, bo po takich zespołach, jakie wystąpią U Bazyla, można spodziewać się wszystkiego. Panie i Panowie, niniejszym przedstawiamy skład Rising Merch Faces Of Death Tour.

Archspire i Rivers of Nihil

Archspire działają już od 11 lat, a na koncie mają trzy studyjne albumy. W październiku zeszłego roku zapowiedzieli powrót do studia, więc wszystko wskazuje na to, na koncercie zaprezentują świeży materiał. Grupa Kanadyjczyków gra extreme technical death metal, a w przełożeniu na prostszy język, po prostu dają czadu!

Rivers of Nihil przez dziesięć lat pracował, by finalnie zyskać sobie zaszczytny tytuł najważniejszych reprezentantów amerykańskiego death metalu. Po tych zawodnikach nie tylko można się spodziewać, po nich można również wymagać i mieć pewność, że nie zawiodą.

Archspire – Involuntary Doppelgänger

Allegaeon, Black Crown Initiate i To The Grave

Allegaeon to amerykański skład, który dwa lata temu wypuścił album, redefiniujący ich zespół. Apoptosis jest płytą opartą na ostrym kontraście, co tworzy piorunujący efekt, zwłaszcza, podczas występów na żywo.

Black Crown Initiate działają od 2021 roku. Ich muzyka łączy w sobie blackaned death metalu, metal progresywny oraz szczyptę metalcore’a.

To The Grave jest australijską formacją i gorącym deathcore’owym debiutem. Zobaczycie – o nich jeszcze zrobi się głośno! Wpadajcie na ten koncert, póki jeszcze nie są aż tak bardzo popularni. A potem mówcie: znaliśmy ich pierwsi!

Allegaeon – In Flanders Fields

Rising Merch Faces Of Death Tour – Poznań – bilety

Koncert odbędzie się 21 listopada 2021 roku w klubie U Bazyla w Poznaniu. Na wydarzeniu będą obowiązywały zasady reżimu sanitarnego. Wejściówki są dostępne na stronie Biletomat.pl.

Pozostałe newsy