Projekt Illegal Noise w Łodzi i Lublinie. Sprawdźcie, kto wystąpi

9 września 2019
Projekt Illegal Noise w Łodzi i Lublinie. Sprawdźcie, kto wystąpi

Illegal Noise to projekt, który ma na celu łączenie hip-hopu z szeroko pojętą alternatywą. Znamy już pierwsze ogłoszenia łódzkiej odsłony inicjatywy, która odbędzie się 15 grudnia.

Illegal Noise to zupełnie nowa inicjatywa na polskiej scenie muzycznej. Projekt ma na celu łączyć ze sobą artystów reprezentujących odmienne style. Podczas cyklu imprez coś dla siebie znajdą i pasjonaci dobrego brzmienia i imprezy.

Imprezy z ramach cyklu odbędą się 24 października w lubelskim Klubie30 oraz 15 grudnia w łódzkiej Wytwórni. Organizatorzy ogłosili już dwóch artystów, których będzie można usłyszeć na żywo na koncercie w Łodzi. Będą to: Paluch oraz Solar z zespołem na żywo.

Paluch

Poznański raper, były członek zespołu Aifam, współtworzył kolektyw DIIL Gang oraz trio Syntetyczna Mafia. W 2004 roku rozpoczął karierę solową. Paluch ma na swoim koncie 13 albumów. Ostatni z nich – Czerwony Dywan ukazał się pod koniec ubiegłego roku (jesienią odbędzie kolejna część trasy koncertowej promującej to wydawnictwo, więcej informacji znajdziecie tutaj).

Solar

Solar to z kolei przedstawiciel warszawskiej sceny. Związany z wytwórnią SBM w 2017 roku wydał swój debiutancki album Klub 27. Na 20 września zaplanowana jest premiera jego drugiego wydawnictwa – Pokój 0. Na swoim koncie ma także kilka płyt nagranych w duecie z Białasem.

Czekamy na kolejne ogłoszenia!

Illegal Noise w Lublinie, Klub30 – bilety

24 października koncert z cyklu Illegal Noise odbędzie się w Lublinie, w Klub30. Podczas tej imprezy wystąpią: Guzior, Jan – rapowanie, Słoń, Solar oraz Oki. Bilety znajdziecie tutaj.

Illegal Noise w Łodzi, Wytwórnia – bilety

Bilety na koncert Illegal Noise w Łodzi są już dostępne w sprzedaży. Znajdziecie je na stronie Biletomat.pl.

paluch illegal noise
solar illegal noise

Pozostałe newsy