Premiera nowego albumu Sariusa, posłuchaj „Pierwszy Dzień Po Końcu Świata”!

30 sierpnia 2019
Premiera nowego albumu Sariusa, posłuchaj „Pierwszy Dzień Po Końcu Świata”!

Najnowszy album SariusaPierwszy Dzień Po Końcu Świata jest już dostępny. Raper ogłosił również trasę koncertową. Sprawdźcie, gdzie zagra!

Sarius – Pierwszy Dzień Po Końcu Świata, premiera

Nowe wydawnictwa od Sariusa zawsze są jednymi z najbardziej wyczekiwanych premier w roku. Nie inaczej było tym razem, a apetyt na nowości od tego zdolnego rapera wyostrzyło aż pięć singli zapowiadających go.

Na kilka dni przed premierą Sarius podzielił się kolejnym, wyjątkowym utworem z albumu Pierwszy Dzień Po Końcu Świata, do którego powstał teledysk. Zalatani to jeden z dwóch hidden tracków dostępnych jedynie w wersji preorderowej i pierwsza produkcja z najnowszej płyty artysty, za której produkcję odpowiada duet HVZX. Sprawdźcie efekty ich współpracy!

Sarius – Zalatani

Album Pierwszy Dzień Po Końcu Świata od początku był skazany na sukces. Wyróżniała go spora różnorodność brzmieniowa, jednak w tym wszystkim została zachowana oryginalna, charakterystyczna dla Sariusa charyzma. Nic więc dziwnego, że wersja preorderowa jego najnowszej płyty wyprzedała się jeszcze przed premierą. Posłuchajcie w takim razie jak wygląda Pierwszy Dzień Po Końcu Świata oczami Sariusa!

Sarius – Pierwszy Dzień Po Końcu Świata, odsłuch

Sarius – trasa koncertowa

Wraz z premierą najnowszego albumu, raper ogłosił również towarzyszącą mu jesienną trasę koncertową. Sarius do końca tego roku zagra niemal w 20 miejscach. Na jego trasie pojawił się nawet Amsterdam! Sprawdźcie, czy pojawi się również w Waszym mieście!

sarius koncerty

Pozostałe newsy