Peja udostępnia kolejne single z nadchodzącej EP-ki „2050”. Sprawdźcie szczegóły

5 marca 2020
Peja udostępnia kolejne single z nadchodzącej EP-ki „2050”. Sprawdźcie szczegóły

Dzięki udostępnionym utworom, Peja powoli zdradza w jakim klimacie będzie utrzymana jego najnowsza EP-ka. Premiera 2050 już w tym miesiącu.

Peja – 2050 EP – Premiera już 27 marca

Poznański raper długo nie każe długo czekać na nowy materiał. 21 września ukazała się płyta G.O.A.T. , a niedawno informowaliśmy Was o tym, że Peja w 2020 roku planuje wydać dwa krążki.

Pierwszym z nich będzie właśnie EP-ka 2050 w całości wyprodukowana przez Magierę. Do sieci trafiają kolejne single zapowiadające materiał. Najpierw mieliśmy okazję posłuchać bumbapowego SMOGu.

Peja/Slums Attack – SMOG

Natomiast niedawno otrzymaliśmy dwa kolejne utwory, które utrzymane są w nowszej, nieco bardziej przystępnej dla młodego słuchacza stylistyce. Trzeba także przyznać, że Peja świetnie odnajduje się na tego typu bitach, pokazując, że pomimo wieloletniego stażu, wcale nie odstaje od kolegów z branży.

Warto też zwrócić uwagę na identyfikację graficzną minialbumu. Utrzymana jest ona bowiem w nieco cyberpunkowej stylistyce. Można więc spodziewać się tego, że sam krążek również będzie w jakimś stopniu nawiązywał do tego gatunku.

Peja/Slums Attack – SLU 2020

Peja/Slums Attack – Taran

Raper postanowił jednak, że 3 single to za mało i do sieci trafił kolejny utwór jakim jest Reakcja Łańcuchowa.

Peja/Slums Attack – Reakcja Łańcuchowa

Zamów limitowaną wersję EP-ki 2050

Jeżeli chodzi o sprzedaż najnowszej EP-ki, poznański raper postawił na limitowany nakład. Zakupu możecie dokonać tylko przez oficjalny sklep rapera – pejaslumsattack.com. Do wyboru macie dwie wersje – standard i deluxe. Nakład wersji rozszerzonej ograniczony został do 2020 sztuk. Zawiera ona jeden dodatkowy utwór, a także szereg gadżetów; między innymi maska antysmogowa, oraz tajemnicze drugie CD. Natomiast nakład wersji standardowej to trzy tysiące sztuk.

peja 2050
Peja/Slums Attack – 2050 – okładka albumu

2050 to tylko rozgrzewka

Jak mówi sam raper, minialbum jest tylko rozgrzewką przed nadchodzącym długogrającym materiałem, którego tytuł już poznaliśmy. Black Album prawdopodobnie trafi do sprzedaży jesienią, a jego premiera być może będzie pokrywała się z zapowiadaną niedawno biografią rapera.

Przypominamy, że w 2020 roku raper powrócił do koncertowania i w najbliższym czasie zagra odpowiednio we Wrocławiu, Katowicach i Poznaniu. Bilety na te koncerty znajdziecie na stronie Biletomat.pl.

Pozostałe newsy