Peja przejmuje OLiS! W ostatnim zestawieniu znalazło się aż 6 płyt rapera

9 kwietnia 2020
Peja przejmuje OLiS! W ostatnim zestawieniu znalazło się aż 6 płyt rapera

Trzeba powiedzieć, że Peja ma powody do zadowolenia. Jego najnowsza EPka zajmuje pierwsze miejsce na liście OLiS. Ponadto, znalazło się na niej jeszcze 5 innych płyt poznańskiego rapera.

Peja razy 6!

27 marca, swoją premierę miała długo wyczekiwana przez fanów poznańskiego rapera EPka – 2050, która była efektem współpracy Peji i Magiery. minialbum to zestaw luźno zarejestrowanych kawałków. Należy jednak zwrócić uwagę, że pomimo luźnego charakteru, materiał jest dopracowany w każdym calu. Peja pokazuje na nim dobrą formę i udowadnia, że nie ma dla niego bitu, na którym się nie odnajdzie.

Peja/Slums Attack – Brick Phone Rap

Krążek, co najważniejsze został doceniony przez słuchaczy, czego efektem jest pierwsze miejsce na liście sprzedaży OLiS za okres od 27 marca, do 2 kwietnia. Zwróćcie także uwagę, że w tym samym zestawieniu pojawiło się również 5 innych krążków poznaniaka. Są to Najlepszą Obroną Jest Atak, Styl Życia G’N.O.J.A., G.O.A.T., 25 Godzin, oraz Na Serio.

Jeżeli chcecie zapoznać się z całą listą sprzedaży, to jest ona dostępna tutaj.

Czego możemy się spodziewać od Peji w 2020 roku?

2050 to według zapowiedzi rapera swoista rozgrzewka przed długogrającym Black Album, który swoją premierę ma mieć w drugiej połowie roku. Przypominamy też, że w podobnym okresie do sprzedaży ma trafić biografia rapera autorstwa Artura Rawicza.

Wraz z nową EPką Peja miał dla swoich fanów niespodziankę w postaci reedycji kultowego krążka, czyli Najlepszą Obroną Jest Atak. Wydawnictwo trafiło także na serwisy streamingowe.

Peja – Najlepszą Obroną Jest Atak – odsłuch

EPkę 2050 i reedycję N.O.J.A możecie zamawiać ze strony pejaslumsattack.com.

peja 2050
Peja – 2050 EP – okładka

Pozostałe newsy