Paluch wystąpi w Krakowie

17 października 2020
Paluch wystąpi w Krakowie

Palucha nikomu nie trzeba przedstawiać, bo nawet melomanom niezbyt zorientowanym na rapowej scenie, jego ksywa kiedyś musiała wpaść w ucho. Nie bez powodu, gość robi dobre numery, kręci liczby, zdobywa platyny, a już 6 listopada zagra w Krakowie.

Paluch, czyli ojciec chrzestny Biura Ochrony Rapu

Proste, że nadchodzący występ rapera wzbudza ogromne emocje. Paluch zrobił swoje na rynku hip-hopowym, od działalności solowej, po zaangażowanie się w wydawanie płyt pod własnym szyldem. Sam ma na koncie aż jedenaście albumów – a co, gdyby policzyć te, które wyszły spod szyldu BORu? Raper działał już z większością znaczących zawodników na lokalnej scenie, kręcił się także po zagranicznym podwórku, współpracując m.in. z Tovaritchem, PLK czy Rytmusem. Czego można spodziewać się po zapowiedzianym na listopad koncercie?

Paluch, BOR CREW
BOR CREW

Paluch – mózg operacji

Paluch ma za sobą twarde plecy na rapowej scenie, to znaczy, długoletnie doświadczenie oraz niekończące się pomysły. Wyrobił sobie renomę, wypuszczając znakomite albumy, takie jak najświeższy Czerwony Dywan, jest też głównodowodzącym poznańskiego labelu Biuro Ochrony Rapu. Z ramienia wytwórni i inicjatyw samego Palucha rok temu została wydana składanka, na której udzielili się członkowie BOR CREW. Płyta narobiła niemało zamieszania na hip-hopowym rynku – który numer jest Waszym ulubionym?

Sarius x Paluch – Ziom z Papieru

Paluch – co takiego pokaże w Krakowie?

Premierowa trasa jego najnowszego krążka wypełniła największe polskie kluby, a sam Czerwony Dywan pokrył się platyną – i to nie raz, a trzy! Nic dziwnego, że Paluch idzie za ciosem i wraca na koncertowy szlak, szczególnie, że ma do zaprezentowania zupełnie nowe numery. Artysta szykuje się do kolejnej płyty, prace nad nią są nadal w toku, ale fani dostali już jej przedsmak. Singiel Drugi Brzeg skutecznie zaostrza apetyt na całość materiału. Czekacie?

Paluch – Drugi Brzeg

Paluch – 6 listopada, Kraków – bilety

Nie możesz ominąć koncertu Palucha, który odbędzie się 6 listopada w Hali Cracovia w Krakowie. Wydarzenie odbędzie się z zachowaniem standardów bezpieczeństwa zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Zdrowia. Bilety na ten event są już dostępne na stronie Biletomat.pl.

Pozostałe newsy