Orphaned Land zagrają w Poznaniu

9 czerwca 2020
Orphaned Land zagrają w Poznaniu

Orphaned Land wystąpią w Poznaniu w ramach trasy z okazji 30-lecia istnienia formacji. Mamy bilety na ten koncert. Sprawdźcie szczegóły.

30-lecie zespołu Orphaned Land

Orphaned Land to pochodzący z Izraela pionierzy metalowego grania, którzy specjalizują się w jego orientalnej odmianie. W ich brzmieniu słychać tradycję i korzenie, a jednocześnie kunszt solidnego, gitarowego grania, co w połączeniu czyni grupę jedną z najbardziej oryginalnych zespołów metalowych.

Swoją przygodę na scenie Orphaned Land zaczęli już w 1991 roku. Przez formację przewinęło się kilkudziesięciu muzyków, a jej dorobek to siedem albumów studyjnych, w tym ostatni – Unsung Prophets & Dead Messiahs z 2018 roku.

Orphaned Land – Unsung Prophets & Dead Messiahs, posłuchaj

Orphaned Land, za sprawą swojego niecodziennego brzmienia, od 30 lat starają się szerzyć wśród swojej publiczności pozytywny i pokojowy przekaz. Jak im to wychodzi? O tym będziecie mieli okazję przekonać się już niedługo, bowiem na przełomie roku 2020 i 2021 grupa obchodzi swoje 30-lecie, które zamierza świętować nie inaczej, niż trasą koncertową.

Orphaned Land w Polsce, bilety

Na ich jubileuszowej mapie nie zabraknie również Polski! Po dwóch latach Orphaned Land powrócą, aby wystąpić przed polską publicznością, tym razem w Poznaniu! Izraelscy muzycy zagrają w Klubie u Bazyla 6 grudnia 2020 roku. Bilety na ten koncert, w cenie 75 – 90 zł kupicie na Biletomat.pl. Nie może Was tam zabraknąć!

Orphaned Land w Poznaniu

Pozostałe newsy