OKI z Żabsonem na feacie – posłuchajcie singla „DLA ZIOMALI”

8 września 2020
OKI z Żabsonem na feacie – posłuchajcie singla „DLA ZIOMALI”

OKI to wschodząca nadzieja polskiego rapu i świeży nabytek nowego labelu 2020, za którym stoją Taco Hemingway oraz PRO8L3M. Artysta numerem DLA ZIOMALI zapowiada mixtape 77747.

OKI nie przebiera w środkach i zwyczajnie jedzie z koksem. Jest prawdziwym rapowym kotem, a każdy dotychczasowy numer, który wypuścił, buja niczym najlepszy radiowy banger. OKI, mimo krótkiego stażu, ma już wyrobioną mocną pozycję na krajowym podwórku, a jego ostatnia płyta jest zaliczana do jednych z lepszych w tym roku. Jego najnowszy numer nagrany wspólnie z Żabsonem już zawłaszcza parkiety i dudni na JBL-ach.

OKI feat Żabson – DLA ZIOMALI

OKI wygrywa w rap-grę

Nawijka OKI’ego może sprawić, że nie jednemu raperowi z wieloletnim doświadczeniem pójdzie w pięty. Co najlepsze: szybkość jest wymierna względem jakości, więc przy tych bujających bitach nie mamy potrzeby obawiać się trapowego rzucania słów na wiatr. OKI tak naturalnie prezentuje siebie i swoją ekspresję, że ciężko tego po prostu nie kupić. W jego numerach tkwi młodzieńcza energia, jest tam luz oraz szczera radocha z klejenia zwrotek.

OKI – 77747 MIXTAPE – okładka mixtape’u
OKI – 77747 MIXTAPE – okładka mixtape’u

OKI – trzy razy tak

Do tej pory światło dzienne ujrzały trzy single z nadchodzącego wydawnictwa 77747 i każdy z nich ukazuje nieco inne oblicze OKI’ego. Nieco agresywna SIRI, dalej wakacyjne NIE MARTW SIĘ MAMO no i najnowszy kawałek DLA ZIOMALI, który ma szansę stać się hymnem wszystkich imprez kończących lato i wrześniowych domówek. Bity pod nóżkę, nonszalancka nawijka – ten artysta dobrze wie, jak się robi rap.

OKI – NIE MARTW SIĘ MAMO

OKI – już wkrótce premiera 77747 MIXTAPE 

Niedługo, bo 25 września ukaże się najnowsze wydawnictwo OKI’ego. Mixtape zostanie wydany z ramienia labelu 2020 i będzie można go nabyć wyłącznie zamawiając preorder.

OKI z Żabsonem na feacie - posłuchajcie singla „DLA ZIOMALI”

OKI – koncerty z trasy 77747 playground – bilety

Raper już niedługo wystąpi na trzech niezwykłych koncertach w ramach trasy 77747 playground, promującej jego dwa najnowsze wydawnictwa, czyli longplay 47playground oraz mixtape 77747. Koniecznie zobaczcie, w jakich miastach wystąpi OKI.

Bilety na wszystkie wydarzenia można nabyć na stronie Biletomat.pl

Pozostałe newsy