Odpalamy Lato na Fyrtlu! Sprawdź, jacy artyści zagrają plenerowe koncerty w Poznaniu

10 kwietnia 2021
Odpalamy Lato na Fyrtlu! Sprawdź, jacy artyści zagrają plenerowe koncerty w Poznaniu

Już wkrótce w Poznaniu wystartuje cykl koncertów pod chmurką w ramach Lata na Fyrtlu. Jeśli brakuje Ci muzyki na żywo i nie możesz doczekać się, kiedy ponownie zobaczysz swoich ulubionych artystów na scenie – absolutnie nie możesz przegapić tego eventu.

Lato na Fyrtlu: czas start!

Wakacje już na zakręcie, stąd i pojawiają się pierwsze zapowiedzi nadchodzących koncertów. Wydaje mi się, że nawet optymiści stracili już nadzieję, co do większych imprez, ale odwoływane festiwale nie znaczą, że muzyczne lato jest stracone. Wręcz przeciwnie!

Wszyscy chcieliby wyrwać się z tego smętnego kołowrotka marazmu spowodowanego pandemią. Czy jest sposób na wielkie reunion artystów ze sceną i granie przed publicznością, a nie tylko przed kamerami? Owszem! I tu ogromnego farta mają mieszkańcy Poznania i okolic, bowiem już wkrótce wystartuje tu seria koncertów Lato na Fyrtlu. Zobaczcie, jacy wykonawcy niedługo pojawią się w stolicy Wielkopolski i przerwą ten niepożądany zastój na scenie muzycznej.

Lato w Plenerze – zobacz, kto wystąpi w ramach wakacyjnego festiwalu!, przeczytaj

Lato na Fyrtlu: jest pierwsze ogłoszenie

Seria koncertów w Poznaniu, która odbędzie się w ramach Lata na Fyrtlu, zmieni miasto w przestrzeń, jaką ukocha każdy muzyczny freak. Trzy różne, plenerowe sceny, najwięksi artyści, przedstawiciele różnych gatunków: od hip-hopu po alternatywę… Czego można chcieć więcej? Sprawdźcie koniecznie line-up poznańskiej imprezy!

Lato na Fyrtlu Guzior koncert bilety

Guzior – 19 czerwca – SkwerPlay

Na pierwszy ogień idzie raper, którego ubiegłoroczna płyta Pleśń zdążyła już pokryć się platyną. Guzior, bo o nim mowa, wystąpi podczas Lata na Fyrtlu już 19 czerwca na SkwerzePlay. Artysta z pewnością tak, jak jego fani, wyczekuje już spotkania się pod sceną. Nie przegapcie okazji, by usłyszeć go na żywo z tym materiałem – widzimy się w czerwcu w Poznaniu!

GUZIOR – K U S H K O M A

Aby dowiedzieć się więcej i pozostać na bieżąco, obserwujcie Instagram Lata na Fyrtlu!

Lato na Fyrtlu – Poznań – bilety

Wejściówki na wszystkie koncerty z wakacyjnego cyklu znajdziecie na stronie Biletomat.pl. Sprzedaż rozpocznie się w poniedziałek 12 kwietnia o godzinie 12.00.

Pozostałe newsy