Nowy utwór Mikromusic, we współpracy z Lidlem

15 maja 2020
Nowy utwór Mikromusic, we współpracy z Lidlem

Winna to nowy utwór od Mikromusic, który został stworzony dla platformy winnicalidla.pl. Współpraca ma zwrócić uwagę na rolę muzyki w krzewieniu kultury picia wina w Polsce.

Mikromusic stworzyli utwór inspirowany winem

W myśl idei, że muzyka oraz wino tworzą doskonały duet, powstał wspólny projekt muzyczny Mikromusic i platformy winnicalidla.pl. To pierwszy raz, gdy sieć sklepów Lidl zaprosiła do współpracy polski zespół.

Piosenka Winna to przekorna zabawa słowem wino, ale także nostalgiczne wspomnienia – długie letnie wieczory i szereg emocji, które dodatkowo są przywoływane przez wino. Tekst oraz muzyka do utworu zostały napisane przez Natalię Grosiak oraz Dawida Korbaczyńskiego,

Inspiracje do tworzenia utworów czerpiemy absolutnie z każdej strony – tym razem z propozycją wspólnego projektu zwrócił się do nas Lidl, a my powiedzieliśmy „dlaczego nie?”. Utwór Winna to gra słów oraz wyprawa po najważniejszych punktach na mapie gronowych destynacji. Natomiast sam teledysk to historia miłości, która niczym dobre wino dojrzewa długo i powoli – lecz tak właśnie smakuje najlepiej.

Natalia Grosiak, wokalistka Mikromusic

Utworu możecie posłuchać w serwisach streamingowych. Na YouTube dostępny jest także teledysk. Zobaczcie:

Mikromusic – Winna


Przypominamy, że w ostatnim czasie zespół Mikromusic wypuścił album koncertowy, który został zarejestrowany w gdańskim Starym Maneżu. Cały występ możecie obejrzeć poniżej:

Mikromusic w Starym Maneżu


Mikromusic – pierwsze koncerty od początku pandemii – Katowice, Poznań

Pod koniec czerwca Mikromusic, w formule Acoustic Trio, zagrają dwa plenerowe koncerty. Będzie można posłuchać ich na żywo 25 czerwca na dziedzińcu P23 w Katowicach oraz 26 czerwca na dziedzińcu Tamy w Poznaniu. Bilety są dostępne na stronie Biletomat.pl.

Pozostałe newsy