Moscow Death Brigade zagrają w Poznaniu

25 sierpnia 2020
Moscow Death Brigade zagrają w Poznaniu

Rosyjska grupa Moscow Death Brigade zagra w Polsce koncert w ramach trasy promującej ich nowy album Bad Accent Anthems. Sprawdźcie szczegóły.

Moscow Death Brigade to rosyjski zespół wykonujący muzykę, która jest połączeniem hardcore punku i hardcore rapu z domieszką drum’n’bass, dancehallu, techno oraz grime’u. Muzykę uzupełniają tekstami, które nawiązują do obecnej sytuacji politycznej i społecznej.

Moscow Death Brigade – Never Walk Alone

Moscow Death Brigade i ich twórczość antyfaszystowska

Moscow Death Brigade znani są z postawy antyfaszystowskiej, którą prezentują w swoich utworach. Sprzeciwiają się wszelkim przejawom seksizmu, rasizmu, bigoterii czy jakiejkolwiek dyskryminacji. Teksty, pisane w języku angielskim i rosyjskim, najczęściej odnoszą się do przemocy, propagandy, która jest stosowana przez środki masowego przekazu oraz emigracji. Zespół określa siebie jako grupę przyjaciół-artystów, która łączy siły we wspólnej twórczości. W teledyskach często wykonują graffiti. W swojej działalności wykorzystują elementy różnych subkultur, między innymi: metalowców, punków, skinheadów czy hip-hopowców.

Moscow Death Brigade – Out The Basement

Zespół ma na swoim koncie studyjny album z 2018 roku zatytułowany Boltcutter. W ich dyskografii pojawiły się również minialbumy: Here To Stay (2015) oraz United Worldwide (2015). W kwietniu tego roku pojawił się ich drugi krążek Bad Accent Anthems, który muzycy z Rosji będą promować podczas trasy koncertowej, obejmującej również Polskę.

Moscow Death Brigade w Poznaniu, 29 sierpnia 2021 – bilety

Moscow Death Brigade będzie można usłyszeć na żywo w Poznaniu. Początkowo wydarzenie miało się odbyć 30 sierpnia. W związku z pandemią, wydarzenie zostało przełożone na przyszły rok. Nowy termin koncertu to 29 sierpnia 2021 roku. Moscow Death Brigade wystąpią w poznańskim Klubie U Bazyla. Bilety są dostępne w sprzedaży na stronie Biletomat.pl.

Pozostałe newsy