Moscow Death Brigade wracają do Polski. W sierpniu zagrają u nas trzy koncerty

27 marca 2020
Moscow Death Brigade wracają do Polski. W sierpniu zagrają u nas trzy koncerty

Rosyjski zespół Moscow Death Brigade w ramach trasy promującej najnowszy album Bad Accent Anthems, zagrają w sierpniu w trzech polskich miastach. Sprawdźcie szczegóły.

Moscow Death Brigade to rosyjski zespół wykonujący muzykę z pogranicza hardcore’u i rapu . W ich brzmieniu można usłyszeć inspiracje hip-hopem, punkiem, a nawet drum’n’bass. To wszystko wypełnione jest tekstami nawiązującymi do sytuacji polityczno-społecznej.

Moscow Death Brigade – It’s Us

Moscow Death Brigade to jeden z najbardziej aktywnych zespołów antyfaszystowskich w Rosji, przeciwstawiający się każdej formie uprzedzeń oraz dyskryminacji. Zespół często bierze udział w koncertach benefitowych i szerzy dobre słowo w całej społeczności. Grupa łączy ze sobą wszystkie subkultury – punków, skinheadów, footballowych hooliganów, metali, grafficiarzy czy hip-hopowców, pokazując że wszyscy są tacy sami i tworzą międzynarodowy podziemny ruch oparty na przyjaźni, braterstwie i wolności.

Rosjanie mają obecnie na swoim koncie jeden album studyjny –Boltcutter. Niebawem jednak ich dyskografia powiększy się o kolejne wydawnictwo. Na 10 kwietnia 2020 roku zapowiedziana jest premiera nowego krążka zespołu, zatytułowanego Bad Accent Anthems.

Moscow Death Brigade – SHY KIDZ

Moscow Death Brigade w Polsce – bilety

Pod koniec sierpnia, w ramach światowej trasy promującej nowe wydawnictwo, zespół Moscow Death Brigade zawita do Polski na aż trzy koncerty. Rosjanie zagrają 28 sierpnia w warszawskim klubie Pogłos, 29 sierpnia podczas katowickiego Tattoo Konwent 2020 oraz 30 sierpnia w poznańskim Klubie u Bazyla.

Bilety na koncert w Poznaniu są dostępne w sprzedaży na stronie Biletomat.pl. Nie przegapcie!

Pozostałe newsy