Miły ATZ pokazuje nam swój „RYTM”, na kilka dni przed premierą „Czarnego Swingu”

25 maja 2020
Miły ATZ pokazuje nam swój „RYTM”, na kilka dni przed premierą „Czarnego Swingu”

Miły ATZ już w tym tygodniu zaprezentuje nam swój pierwszy długogrający krążek. Natomiast dziś otrzymaliśmy kolejną jego próbkę w postaci nowego singla. Sprawdźcie szczegóły

Powiedz na osiedlu, że wjeżdża Czarny Swing

Już w tym tygodniu swoją premierę ma debiutancki krążek zawodnika Def Jamu i muszę przyznać, że jest to jedno z tych wydawnictw na które najbardziej czekam w tym roku. Swoimi dotychczasowymi ruchami i ostatnimi singlami Atezeciok sukcesywnie wprowadza uk vibe na polską scenę.

Ponadto, numery, które serwuje nam ATZ są niesamowicie świeże, ale jednocześnie zawierają w sobie coś z oldschoolowych brzmień. Słuchając ich przenosimy się myślami na londyńskie przedmieścia.

To wszystko dzięki niespotykanej na polskim podwórku zajawki Miłego na grime i brzmienia uk garage, które sukcesywnie przemyca w swoich kawałkach.

Miły ATZ - Czarny Swing
Miły ATZ – Czarny Swing – okładka albumu

Na Czarnym Swingu znajdziemy wszystkie te brzmienia, ale też o wiele więcej. Nie zabraknie jednak zabawy basslinem, z której to słyną właśnie brytyjskie produkcje.

Miły ATZ – RYTM

Najnowszy singiel swoim brzmieniem przenosi nas na Wyspy Brytyjskie. Z kolei klip zabiera nas do Islandii, gdzie obserwować możemy piękne krajobrazy, dzięki zdjęciom Macieja Pieczykolana. Natomiast bit tym razem to nie sprawka atutowego, a Nocnego.

Czarny Swing możecie zamawiać w preorderze ze strony milyatz.pl. Co ciekawe oprócz Czarnego Swingu, macie także możliwość zamówić Deadline EP, które nigdy wcześniej nie było dostępne na fizyku, więc jest to nie lada gratka dla fanów Miłego ATZ.


Miły ATZ – premierowy koncert na dziedzińcu klubu P23 w Katowicach

Miły ATZ jest jednym z artystów, który wystąpi podczas serii plenerowych, kameralnych koncertów organizowanych przez WiniaryBookings. Będą to pierwsze koncerty od rozpoczęcia pandemii. Raper zaprezentuje premierowy materiał po raz pierwszy na żywo przed publicznością. Bilety znajdziecie na stronie Biletomat.pl.

Pozostałe newsy