Miami Horror na dwóch koncertach w Polsce

15 listopada 2019
Miami Horror na dwóch koncertach w Polsce

Australijski zespół Miami Horror w przyszłym roku po raz pierwszy odwiedzi Polskę. Grupa zagra w kwietniu w dwóch miastach – Poznaniu i Warszawie. Sprawdźcie szczegóły.

Miami Horror początkowo było solowym projektem producenta Benjamina Planta. Obecnie w skład grupy wchodzą jeszcze: Josh Moriarty (gitary, wokal), Daniel Whitechurch (bas, klawisze) oraz Kosta Theodosis (perkusja).

Zespół w swojej twórczości łączy muzykę taneczną i klasyczny rock z lat 70. i 80. Na ich dyskografię składają się EPki: Bravado (2008) i The Shapes (2017) oraz albumy studyjne: Illumination (2010) i All Possible Futures.

Miami Horror – trzecia płyta w drodze

Obecnie zespół pracuje nad nowym wydawnictwem, którego premiera zapowiedziana jest na koniec 2020 roku. Zapowiada go singiel Luv Is Not Enough. Utwór został stworzony z urzekającymi, gościnnymi wokalami Clear Mortifee. Jest to kompozycja charakterystyczna dla Miami Horror – napędzana przez subtelną linię basu wciąga słuchacza w swój relaksacyjny klimat. Posłuchajcie:

Miami Horror – Luv Is Not Enough

Miami Horror na dwóch koncertach w Polsce – bilety

W kwietniu przyszłego roku zespół rozpocznie europejską trasę koncertową, w trakcie której dwukrotnie zagra w Polsce. Australijczyków będzie można posłuchać na żywo 7 kwietnia w poznańskim Klubie u Bazyla oraz dzień później, 8 kwietnia w warszawskiej Hydrozagadce. Na koncertach z pewnością będzie można posłuchać przedpremierowo nowych utworów.

Bilety są już dostępne w sprzedaży. Znajdziecie je na stronie Biletomat.pl.

Miami Horror na dwóch koncertach w Polsce

Pozostałe newsy