Method of Destruction zagra dwa koncerty w Polsce

3 czerwca 2020
Method of Destruction zagra dwa koncerty w Polsce

Po sześciu latach, amerykańska grupa Method of Destruction powraca do Polski. W lipcu zespół zagra w Poznaniu oraz w Warszawie. Mamy bilety!

Grupa Method of Destruction, znana również jako M.O.D., to amerykańska legenda crossover thrash’u, czyli prawdziwe mocne granie zza oceanu! Zespół, na którego czele stoi Billy Milano powstał w 1986 roku w Nowym Jorku.

Na swoim koncie muzycy Method of Destruction mają już osiem albumów. Ostatni z nich to wydany w 2017 roku krążek Busted, Broke and American. M.O.D. charakteryzuje wściekłe, szybkie i wybuchowe, metalowo-punkowe brzmienie, połączone z często humorystycznymi oraz niepoprawnymi politycznie tekstami.

Method of Destruction wracają na dwa koncerty do Polski

Po sześciu latach Method of Destruction powracają do Polski! Zespół zagra na dwóch klubowych koncertach w Warszawie i w Poznaniu już w te wakacje. Sprawdźcie, szczegóły!

Method of Destruction w Warszawie

Method of Destruction w Poznaniu

To będą dwa, naprawdę intensywne, muzyczne wieczory w towarzystwie muzyki Method of Destruction na żywo. Żaden fan crossoverowego grania nie może tego przegapić! Bilety na oba koncerty znajdziecie tutaj.

Method of Destruction w Polsce

Pozostałe newsy