Mery Spolsky zaśpiewa na nowym albumie Ewy Farnej

4 czerwca 2021
Mery Spolsky zaśpiewa na nowym albumie Ewy Farnej

Ewa Farna w jednym ze swoich ostatnich wywiadów zdradziła, że na jej nowym albumie usłyszymy Mery Spolsky. Artystki napisały razem utwór o stereotypowym traktowaniu artystów.

Mery Spolsky i jej 2021 pełen współprac

Mery Spolsky podzieliła się ostatnio informacją, że w tym roku pojawi się gościnnie na albumach dwóch mężczyzn – Arka Kłusowskiego i Sariusa. Efekt pierwszej z tych współprac w postaci utworu Dzieci z prowincji już znamy, z kolei kawałek Testy ujrzy światło dzienne 18 czerwca, wraz z premierą całego nowego albumu SariusaAntihype 2.

Arek Kłusowski feat. Mery Spolsky – Dzieci z prowincji

Artystka zapomniała jednak wspomnieć, że współprace z panami, to nie jedyne kolaboracje z jej udziałem, które ukażą się w najbliższym czasie. Mery Spolsky zagości bowiem również na nachodzącym albumie Ewy Farnej.

Ewa Farna łączy siły z Mery Spolsky. Kiedy premiera wspólnego utworu artystek?

Autorka przebojowego manifestu Ciało, który ujrzał światło dzienne kilka tygodni temu, zdradziła w swojej niedawnej rozmowie z Grabarim, że wraz z Mery Spolsky napisała tekst do jednego z utworów na swoją nową płytę. Wspólna piosenka artystek odnosi się do tego, że fani często patrzą na artystów stereotypowo, przez pryzmat ludzi wiecznie uśmiechniętych.

Ewa Farna Mery Spolsky
Ewa Farna

Do opisania tej historii, Ewę zainspirowała jedna z sytuacji, która przydarzyła jej się w trakcie trasy koncertowej:

Jechałam w busie z zespołem, 3:00 rano, byłam totalnie zmęczona po koncercie, na dodatek byłam już w ciąży i potrzebowałam spokoju. Wyszłam na stacji kupić wodę, a pani za kasą mówi do mnie „Dzień dobry pani Ewo, co Pani taka smutna, pani jest nieszczęśliwa czy Pani ma jakiś problem w związku?”. Kobieto, jest 3:00 rano, to, że nie jestem umalowana i nie uśmiecham sę od ucha do ucha nie znaczy, że coś jest nie tak. Z jednej strony totalnie ją rozumiem, bo w tych wszystkich czasopismach ludzie cały czas widzą mój „american smile”, więc staram się być empatyczna w takich momentach, ale oczekuję jednak też trochę tej empatii z drugiej strony. Wszyscy jesteśmy ludźmi i to jest normalne.

Ewa Farna – wywiad z Grabarim

Zapowiada się intrygująco! Jak myślicie, szykuje nam się kolejny muzyczny hymn spod warsztatu Ewy i Mery? Będzie przebój? Miejmy nadzieję, że przekonamy się o tym już niedługo!

Mery Spolsky – Lato w Plenerze – Katowice, Kraków – bilety

Artystka już w lipcu wystąpi na dwóch koncertów z cyklu Lato w Plenerze.

Wejściówki na koncerty są dostępne na stronie Biletomat.pl

Pozostałe newsy