Lato w Plenerze – zobacz, kto wystąpi w ramach wakacyjnego festiwalu!

8 kwietnia 2021
Lato w Plenerze – zobacz, kto wystąpi w ramach wakacyjnego festiwalu!

Lato w Plenerze to wyjątkowy cykl koncertów, dzięki któremu nawet w dobie pandemii będziecie mogli zobaczyć swoich ulubionych wykonawców na żywo. Sprawdźcie koniecznie, kto, gdzie i jak. Nie może Was zabraknąć!

Lato w Plenerze – co jest grane?

Lato w Plenerze to cykl koncertów w różnych miastach w Polsce, na których zobaczycie swoich ulubionych artystów. Gatunek muzyczny nie jest tu żadnym ograniczeniem – fani rapu, popu i alternatywy z pewnością będą usatysfakcjonowani ogłaszaniem kolejnych nazwisk i zapowiedzią następnych wydarzeń.

W siedmiu miastach odbędą się występy różnych artystów, co będzie znaczącą osłodą kolejnego lata spędzonego w perspektywie lockdownu. Znamy już pierwszych wykonawców, którzy zagrają koncerty otwierające cykl letnich imprez. Na pierwszy ogień idą Wrocław oraz Katowice. Sprawdzajcie, bo wkrótce przyjdzie pora również na Wasze miasta.

Zbliża się lato, a więc, tradycyjnie – widzimy się pod sceną!

Lato w Plenerze – znamy line-up imprezy

Paluch – 29 maja – Wrocław, HotSpot

Jako pierwszy w ramach cyklu Lato w Plenerze wystąpi czołowy przedstawiciel polskiego rapu, czyli Paluch. Artysta będzie promował czternasty długogrający album w swoim dorobku – Nadciśnienie. Ostatnio znów zrobiło się o nim głośno, a to wszystko za sprawą niezwykle udanych kolaboracji. Niedawno raper nawinął zwrotkę w gościnie u duetu PRO8L3M, a dwa dni temu ukazał się utwór, na którym połączył siły z jednym z tegorocznych Młodych WilkówHodakiem. Jego koncert z pewnością dostarczy Wam niezapomnianych wrażeń – Paluch wciąż wie, jak to się robi.

Lato w Plenerze Paluch Wrocław

KęKę – 11 czerwca – Wrocław, HotSpot

Wiosenna premiera albumu SIARA to dla fanów rapu niemała gratka. Nowy album KęKę wychodzi już 23 kwietnia, co oznacza, że podczas koncertu we Wrocławiu, fani usłyszą nowy materiał – być może po raz pierwszy zagrany na żywo.

Raper zdążył już zaprezentować kilka singli z nadchodzącej płyty, a wśród nich, ostatni, zatytułowany Tryb ON. Czujecie się gotowi na koncert artysty?

KęKę – Tryb ON prod. Worek

lato w plenerze

KRÓL – 23 lipca – Katowice, dziedziniec Fabryki Porcelany

Cykl Lato w Plenerze w Katowicach otworzy zaś Błażej Król, który już jutro wydaje swój szósty studyjny album DZIĘKUJĘ. Muzyk jest dzikusem, muzycznym, artystycznym i przede wszystkim scenicznym, więc również – takiego koncertu należy się spodziewać. Przeładowanego emocjami, niekiedy trudnego, a na pewno – zapadającego w pamięć.

Przed premierą albumu DZIĘKUJĘ, aby zaznajomić się z treściami, proponujemy Wam nie zrobić nic – ewentualnie przesłuchać najnowszy singiel artysty.

Waglewski Fisz Emade – 29 sierpnia Katowice, dziedziniec Fabryki Porcelany

Trio w zeszłym roku wydało ciepło przyjęty i mocno melancholijny album Duchy Ludzi i Zwierząt. Po siedmiu latach przerwy, zespół powrócił z nowym materiałem, z jakim jednak nie miał okazji zagrać zbyt wielu koncertów.

Waglewski Fisz Emade odkują się, występując w Katowicach podczas cyklu Lato w Plenerze. Dadzą tam koncert, promujący wyważoną, dostojną muzyczną historię opisaną w albumie Duchy Ludzi i Zwierząt.

Waglewski Fisz Emade – Ziemia

lato w plenerze

Guzior – Warszawa, Kraków, Wrocław

Guzior wraca na scenę i to wraca z hukiem i przytupem. Rok temu raper wypuścił album Pleśń, a teraz przychodzi pora, by na żywo zmierzyć się z nowym materiałem i udowodnić wszystkim niedowiarkom, że wciąż trzyma formę. Artysta w ramach cyklu Lato w Plenerze da aż trzy koncerty i odwiedzi Warszawę, Kraków oraz Wrocław.

  • 9.07.2021 – Warszawa, Letnia Scena Progresji
  • 23.07.2021 – Kraków, Nowa Rezydencja
  • 24.07.2021 – Wrocław, HotSpot

GUZIOR – B L U E B E R R Y

Tides From Nebula – Warszawa i Katowice

Polski zespół Tides From Nebula dwa lata temu wypuścił swój ostatni album. From Voodoo to Zen z pewnością usatysfakcjonowało wszystkich fanów grupy, a nadchodzące koncerty będą idealną okazją, by rozsmakować się w ich charakterystycznym brzmieniu ponownie – na żywo. Zespół zagra w Warszawie oraz w Katowicach.

  • 21.08.2021 – Warszawa, Rejs 
  • 28.08.2021 – Katowice, Dziedziniec Fabryki Porcelany, P23

Tides From Nebula – From Voodoo to Zen

Jeśli czekacie na więcej informacji, zachęcamy do śledzenia profilu na Instagramie Lata w Plenerze, gdzie będą pojawiać się kolejne ogłoszenia.

Lato w Plenerze – bilety

Wejściówki na wszystkie koncerty w ramach cyklu Lato w Plenerze znajdziecie na stronie Biletomat.pl. Sprzedaż biletów rozpocznie się w poniedziałek, 12 kwietnia.

Wszystkie wydarzenia będą odbywać się zgodnie z aktualnymi zasadami bezpieczeństwa sanitarnego. Uczestnicy są zobowiązani do przestrzegania dystansu oraz zakrywania ust i nosa podczas trwania koncertów.

Pozostałe newsy