Landmvrks, Resolve i Wolfpack wystąpią w Warszawie

11 października 2020
Landmvrks, Resolve i Wolfpack wystąpią w Warszawie

Landmvrks, Reslove i Wolfpack, czyli potrójna dawka metalcore’u już wkrótce zabrzmi w warszawskim Pogłosie! Taka mieszanka może poważnie wstrząsnąć podwojami lokalu, a także na przynajmniej kolejny tydzień podbić endorfiny wszystkim metalowym freakom. Wpadajcie na koncert już 22 kwietnia.

Landmvrks i inni – prawie jak festiwal

Skoro góra nie przyszła do Mahometa, to Mahomet przyszedł do góry. Większość tegorocznych eventów umożliwiających poczucie festiwalowego klimatu została odwołana lub przeniesiona, więc na pocieszenie jest ten oto koncert trzech fantastycznych zespołów. Stop metali, dokładniej, połączenie trzech grup, grających w duchu metalcore’u. Nieczęsto zdarza się takie perełki usłyszeć razem, więc szczerze radzę gonić okazję. Headlinerem i główną gwiazdą kwietniowego wieczoru będzie grupa Landmvrks, a obok nich zagrają Resolve oraz Wolfpack. To jak będzie, widzimy się w Pogłosie?

Landmvrks

Landmvrks – już nie stażyści

Francuski zespół przez kilka lat budował sobie zaplecze oraz walczył o wyrobienie marki u siebie. Dopiero później, wraz z nabraniem pewności scenicznej – z sukcesem – udał się na wojenkę o zagraniczne sceny. Jaki jest sekret grupy Lanmvrks możemy się tylko domyślać, ale jedno jest pewne: diabeł tkwi w szczegółach. A te u Francuzów są mocno dopracowane. Przebrzmiałe, gitarowe riffy, a na to chwytliwe refreny? Jesteśmy mocno na tak!

Landmvrks – Rainfall

Resolve – kumple od grania

Nie są długo w showbiznesie, a mimo to zdołali sprawić, by usłyszał o nich świat. Wydali świetnie przyjętą epkę Reverie, która znalazła się na liście paru francuskich notowań no i koncertowali z takimi sławami jak Architects, Every Time I Die, czy While She Sleeps. Można więc rzecz, że są przygotowani do występu przed polską publicznością, a pikanterii niech doda fakt, że Resolve szykuje się do publikacji nowego materiału.

Resolve – Pendulum

Wolfpack robi zwrot

Ich ostatnia epka A.D mogła nieco namieszać w głowie ich fanom, bowiem grupa nie tylko cofnęła się do swoich korzeni, ale i poszła w całkiem innym kierunku, niż dotychczas. Trochę tam hardcore’owego brzmienia, a z innej beczki – ostre, metalowe inspiracje. Wolfpack bije swoje standardy na głowę i zwraca się w nowym dla siebie muzycznym kierunku.

Wolfpack – Lurk

Landmvrks, Resolve, Wolpack – bilety

Zespoły wystąpią już 22 kwietnia w klubie Pogłos w Warszawie. Wydarzenie odbędzie się zgodnie z zasadami reżimu sanitarnego wprowadzonego przez Ministerstwo Zdrowia. Wejściówki na koncert można nabyć na stronie Biletomat.pl.

Pozostałe newsy