Kizo w singlu „Disney” nie ma zamiaru się smucić

24 czerwca 2021
Kizo w singlu „Disney” nie ma zamiaru się smucić

Do sieci trafił najnowszy, taneczny singiel Kizo. Raper w swoim stylu zaprezentował nam przyjemnego letniaczka.

Nie da się ukryć, że Kizo jest w naszym kraju specjalistą od letniaczków, bo wypuszcza je nawet zimą. Reprezentant chillwagonu po raz kolejny serwuje nam porcję soundtracku do wakacyjnych zabaw. Można go nie lubić, ale nie da się odmówić mu po prostu nosa do takich tracków Patrząc na Kizo bez znajomości jego twórczości łatwo pomyśleć sobie, że ten gość nie może tworzyć przyjemnych bujanek na lato, jednak nic bardziej mylnego. Po niedawnym przygarnięciu sobie tej pory roku razem z Wac Toją w kawałku Nasze lato, raper wypuścił coś na osłodę po odpadnięciu naszej reprezentacji z Mistrzostw Europy w piłce nożnej.

Kizo w singlu „Disney” nie ma zamiaru się smucić
Kizo – Posejdon, okładka płyty

Kizo – Disney, posłuchaj singla

Nowy track Kizo nosi tytuł Disney i jest kolejnym do kolekcji lekkim, letnim bangierem. Kizo z pewnością do spółki z Tymkiem i grupą OIO będzie dzielił i rządził na parkietach, domówkach, ogniskach, grillach i gdzie tam jeszcze można latem posiedzieć ze znajomymi. Singiel śmiga już po sieci i muszę przyznać, że refren siedzi w głowie już od pierwszego przesłuchania. Premiera teledysku już o 15.00 na YouTube, a tymczasem na streamingach można już posłuchać wersji audio.

Kizo – Nasze lato Tour

Raper będzie tego lata zapracowanym człowiekiem, a już 30 czerwca odwiedzi Kielce w ramach Juwenaliowego Festiwalu Hip-Hop. Lipiec przyniesie między innymi koncerty w ramach cyklu Lato w Plenerze (3 lipca w Katowicach) oraz występ w krakowskim klubie Hol (24 lipca). Bilety na te wydarzenia dostępne są na stronie Biletomat.pl

Pozostałe newsy