Kizo rusza w „Jeszcze pięć minut Tour”. Raper odwiedzi 10 polskich miast

7 października 2021
Kizo rusza w „Jeszcze pięć minut Tour”. Raper odwiedzi 10 polskich miast

22 października na rynku ukaże się nowy album Kizo pt. Jeszcze pięć minut. W związku z premierą kolejnej płyty, raper w listopadzie ruszy w Jeszcze pięć minut Tour.

Kizo z dziesięcioma koncertami – bilety

Autor wakacyjnego hitu pt. Disney pojawi się w dziesięciu polskich miastach w przeciągu miesiąca. Kizo rozpocznie Jeszcze pięć minut Tour w Krakowie 4 listopada i zakończy ją w Bielsko-Białej 4 grudnia. Sprzedaż biletów na koncerty Kizo z trasy Jeszcze pięć minut Tour wystartowała 8 października o godzinie 10:00. Wejściówki są dostępne na stronie Biletomat.pl.

Zobacz: Kizownik nie ma zamiaru się smucić w singlu Disney

Król balu powraca! KIZO wyrusza w premierową trasę klubową z nowym albumem Jeszcze 5 minut. Artysta zjedzie całą Polskę, prezentując takie hity jak Disney, Król Balu, Pogo czy OXA. Na koncertach bez wątpienia nie zabraknie też trochę starszych utworów jako przerywniki w podróży po nowej twórczości założyciela marki MyToSukces.

Zapowiadają organizatorzy.

Kizo – Jeszcze pięć minut Tour – gdzie i kiedy wystąpi raper

4 listopada – Kraków – Hol
5 listopada – Katowice – P23
6 listopada – Warszawa – Progresja
11 listopada – Szczecin – Kosmos
12 listopada – Opole – NCPP
13 listopada – Wrocław – Zaklęte rewiry
20 listopada – Poznań – B17
26 listopada – Gdańsk – B90
3 grudnia – Rzeszów – Pod Palmą
4 grudnia – Bielsko-Biała – Rudeboy

kizo jeszcze pięć minut tour
materiały promocyjne

Jeszcze pięć minut Tour pełne hitów

Zawodnik chillwagonu znany jest z wielu przebojów, m.in. Disneya, który zebrał już blisko pięćdziesiąt milionów odsłon na YouTube. Tracklista nadchodzącego albumu Kizo zwiastuje wydawnictwo, na którym udzielili się znani polscy producenci oraz raperzy. Na Jeszcze pięć minut udzielili się chociażby Oki, Janusz Walczuk czy Wac Toja, natomiast za bity odpowiadają np. Oil Beatz i Sergiusz.

Kizo feat. Oki – Pogo

Pozostałe newsy