Już w ten weekend KęKę zagra na plaży HotSpot we Wrocławiu

25 sierpnia 2020
Już w ten weekend KęKę zagra na plaży HotSpot we Wrocławiu

Kolejny weekend, kolejny RapSpot. Po Paluchu i Sariusie we wrocławskiej miejscówce pojawi się KęKę. Jeżeli nie macie pomysłu jak zakończyć tegoroczne wakacje, to chyba mamy dla Was podpowiedź.

29.08.2020 – KęKę na koncercie z cyklu RapSpot

kękę

W minionym tygodniu na wrocławskim HotSpocie swój koncert zagrał Sarius. Natomiast, w weekend wieńczący tegoroczne wakacje wrocławską miejscówkę odwiedzi KęKę.

Radomski raper od kilku tygodni powoli wraca do regularnego koncertowania. Jego pierwszym koncertem po przerwie spowodowanej był wyjątkowy występ, który miał miejsce w Operze Leśnej w Sopocie, o czym pisaliśmy tutaj.

Podczas pandemii , oprócz udziału w charytatywnym #Hot16Challenge2 przeznaczył także ogromną sumę radomskiemu szpitalowi.

KęKę – #Hot16Challenge2

Jego ostatni długogrający krążek – Mr.KęKę otrzymał status Platynowej Płyty. Na albumie usłyszeć mogliśmy chociażby Pawła DomagałęSebastiana Riedela oraz Palucha. Z kolei drugi legalny krążek – Nowe Rzeczy, pokrył się Potrójną Platyną

KęKę – Mr.Kękę – odsłuch albumu

Jeżeli chodzi o koncert, to możecie spodziewać się dużo pozytywnej energii. Raper zapewne zagra utwory ze swojego ostatniego krążka. Patrząc na to, że jest to ostatni weekend wakacji mam wrażenie, że raper wykrzesa z siebie jeszcze więcej niż zwykle.

Koncert KęKę w ramach cyklu RapSpot, 29.08.2020 – bilety

Bilety na weekendowy koncert, znajdziecie na stronie Biletomat.pl. Obecnie w sprzedaży jest jeszcze pierwsza tura wejściówek w cenie 59 zł.

Pamiętajcie jednak, że jeżeli macie zamiar wybrać się na wrocławski HotSpot w ten weekend, musicie pamiętać o wszelkich zasadach bezpieczeństwa. Wszystkie potrzebne informacje znajdziecie na stronie bileterii.

Pozostałe newsy