IC3PEAK w kwietniu na trzech koncertach w Polsce

26 listopada 2019
IC3PEAK w kwietniu na trzech koncertach w Polsce

Rosyjski duet IC3PEAK w kwietniu 2020 roku zawita do Polski. Będzie ich można zobaczyć na koncertach w aż trzech polskich miastach – w Warszawie, we Wrocławiu oraz w Poznaniu. Sprawdźcie szczegóły.

IC3PEAK to rosyjski duet elektroniczny, który powstał w 2013 roku w Moskwie. Tworzą go Anastasija Krieslina oraz Nikolaj Kostylew. Artyści tworzą muzykę, którą ciężko jest określić. Szalone dźwięki pomieszane z tanecznymi melodiami oraz ostre, okazjonalnie subtelne wokale budują atmosferę rosyjskiej baśni przepełnionej horrorem.  Sami siebie nazywają audiowizualnymi terrorystami.

Ich ostatnie wydawnictwo – Сказка (Baśń), wydane w 2018 roku, to zestawienie mrocznej elektroniki, rosyjskiego folkloru i krytyki rządowej propagandy. W związku z tym, że w swoich utworach nie boją się krytykować rosyjskiej władzy, wiele koncertów w ich rodzimym kraju zostało odwołanych.

IC3PEAK – Смерти больше нет (Death No More)

IC3PEAK na trzech koncertach w Polsce – bilety

Rosyjski duet w kwietniu 2020 roku zawita do Polski, gdzie zagra w aż trzech miastach. Będzie można zobaczyć ich na żywo 13 kwietnia w warszawskiej Proximie, dzień później 14 kwietnia we Wrocławiu w klubie Pralnia oraz 16 kwietnia w poznańskim klubie U Bazyla.

Ich występom na żywo towarzyszą wyjątkowe wizuale zawierające zdjęcia i grafiki, które są autorskim dziełem IC3PEAK. Szykują się trzy naprawdę wyjątkowe wieczory. Nie może Was tam zabraknąć! Bilety na wszystkie koncerty są dostępne w sprzedaży na stronie Biletomat.pl.

IC3PEAK na trzech koncertach w Polsce

Pozostałe newsy