Fat Nick po prawie 3 latach wraca do Polski

5 lutego 2020
Fat Nick po prawie 3 latach wraca do Polski

Fat Nick, członek kolektywu Buffet Boys, już niedługo pojawi się w Polsce w ramach trasy koncertowej I Finally Got My Visa Tour. Sprawdźcie szczegóły.

Fat Nick, czyli człowiek od wszystkiego

Nick swoją przygodę rozpoczynał od publikowania pojedynczych utworów w serwisie SoundCloud, a także dzięki programowi internetowemu, który prowadził razem z Kevinem Pouya’nem. Koncepcja programu była dosyć prosta. Panowie nagrywali krótkie freestyle oraz różne śmieszne filmy.

fat nick
zdjęcie: Bradley Meinz

Fat Nick związany był także z klanem SpaceGhostPurrp’s Rider, jednak z czasem Nick i Pouya stworzyli własną ekipę pod nazwą Buffet Boys. W składzie znajdują się także Germ i Mikey The Magician.

Na kanale youtube’owym grupy publikowane są najnowsze utwory wszystkich jej członków. Kanał subskrybuje ponad 700 tysięcy użytkowników, a zamieszczone filmy mają ponad 400 milionów wyświetleń.

Wcześniejsze nagrywki i rosnąca popularność pozwoliły Nickowi rozkręcić jego muzyczną karierę. Na swoim koncie ma już współpracę z takimi artystami jak chociażby Lil Peep, $uicideBoy$, Ghostemane, Pouya czy BEXEY.

Fat Nick – New Opps

Pierwszy pełnoprawny album Nicka ujrzał światło dzienne w 2015 roku. Fat Camp szybko jednak doczekał się następcy pod postacią When The Lean Runs Out. To właśnie na tym albumie usłyszeć możemy Lil Peepa i $uicideBoy$. Dyskografię rapera na ten moment zamyka Generation Numb, wydany w 2018 roku.

Fat Nick – powrót do Polski – bilety na koncert w Warszawie

13 kwietnia odbędzie się jedyny koncert Fat Nicka w Polsce. Raper zagra go w warszawskiej Hydrozagadce. Nie będzie to jednak jego pierwsza wizyta w naszym kraju. Ostatnim razem pojawił się w Polsce prawie 3 lata temu, kiedy to towarzyszył Ghostmane’owi podczas jego europejskiego tournée.

Bilety na koncert Fat Nicka znajdziecie na stronie Biletomat.pl w cenie 69 złotych.

Pozostałe newsy