Dwa Sławy wystąpią w Poznaniu

18 października 2020
Dwa Sławy wystąpią w Poznaniu

Dwa Sławy powrócą na trasę! Raperzy po przerwie, pełni energii oraz fantazji zagrają w Poznaniu już 6 marca – łapcie bilety, póki jeszcze są.

Dwa Sławy – duet, jakich mało

Granie w duecie jest zdecydowanie trudniejsze niż występowanie w pojedynkę. Owszem, odpowiedzialność rozkłada się wówczas na pół, lecz samo zgranie, dopasowanie rytmu, tempa no i temperamentów już wcale nie należy do dziecięcych igraszek. Rado i Astek robią to dobrze i obecnie są w czołówce dwuosobowych polskich hip-hopowych składów. Jako Dwa Sławy swoje już zagrali, skosili pięć legalnych wydawnictw, no i przypadli do gustu publice. Robią robotę nie tylko charakterystycznym flow, ale również tekstami, które również są osadzone bardzo mocno w ich stylu.

Dwa Sławy

Dwa Sławy – każde pokolenie ma własny czas

Pod koniec stycznia skład wypuścił album zatytułowany Pokolenie X2, który jednak na koncertowe spełnienie musiał jeszcze trochę poczekać. Trasa chłopaków została zawieszona, ale to wszystko po to, by Dwa Sławy mogli wrócić na scenę ze zdwojoną siłą, jeszcze większą zajawką i nakręceni na maksa na kontakt z publicznością. Dobre płyty mają to do siebie, że ich muzyczny potencjał na koncertach wybija poza skalę. Pokolenie X2 to krążek bardzo różnorodny, więc duet będzie musiał postarać się o zbalansowaną żonglerkę nastrojem – czy Rado i Astek podołają? Przekonajcie się sami i wpadajcie na koncert!

Dwa Sławy – Co ludzie powiedzą?

Dwa Sławy – 6 marca, Poznań – bilety

Rapowy duet wystąpi w poznańskim klubie Próżność 6 marca. Wejściówki na koncert są dostępne na stronie Biletomat.pl. Wydarzenie odbędzie się zgodnie z panującymi zasadami reżimu sanitarnego.

zdjęcie główne: fot. Mixone

Pozostałe newsy