Dwa razy Slaves! Amerykanie wracają do Polski

31 stycznia 2021
Dwa razy Slaves! Amerykanie wracają do Polski

Amerykański zespół Slaves rusza w europejską trasę. Nie zabrakło na niej oczywiście polskich akcentów, więc już w listopadzie, będziemy mieć przyjemność gościć ich na rodzimej scenie.

Slaves – jesienna obfitość

Te koncerty nie mogły ominąć Polski. Zespół niedawno – bo w sierpniu zeszłego roku wypuścił nowe wydawnictwo zatytułowane To Better Days. Naturalnym następstwem nagrania albumu, jest jego promocja, więc bardzo proszę. Slaves rusza w trasę po Europie, a w jej trakcie, czekają na nas aż dwa przystanki na naszym podwórku. Zważywszy na sytuację – to doskonała wiadomość dla wszystkich fanów. Koncerty zespołu odbędą się w Poznaniu i w Warszawie, a zatem, w lokalizacjach idealnych do lokalnych podróży. A jak wiadomo, taki skład nie może podróżować samotnie, zatem na występach można spodziewać się dodatkowych atrakcji.

slaves na dwóch koncertach w polsce

Slaves – początek końca

Ich kariera musiała odrobinę poczekać, lecz sumienność i zaangażowanie sprawiły, że band wybił się i dał się poznać szerszej publiczności. Mają na koncie cztery studyjne płyty i zdążyli już posmakować sławy. Sukces Beautiful Death przełożył się na postępującą popularność ich ostatniego albumu, To Better Days. Jest to ich pierwsza płyta nagrana z nowym wokalistą, Mattem McAndrew i zarazem ostatnia, sygnowana nazwą Slaves. Kolejną dawkę muzyki będą sygnować już inną nazwą, tymczasem jesienią przybędą do Polski z ostatnią trasą koncertową, jako Niewolnicy.

Slaves – Bury a Lie

Acres i Siamese przychodzą w pakiecie

Prócz głównej gwiazdy, na koncertach wystąpią jeszcze dwa mocne składy. Acres to brytyjski kwintet, korzystający z rozmaitych tropów, od metalu do pop-punku, by dojść swojej szczerości. Z kolei Siamese są utytułowaną duńską kapelę, ze smykałką do metalcore’u. Takie supporty idealnie zgrają się z brzmieniem amerykańskiego zespołu. I wspólnie się ze sobą – przegryzą.

Acres – Lonely World

Slaves – Warszawa, Poznań – bilety

Zespół, wraz z towarzyszącymi mu supportami, wystąpi w Polsce już na początku listopada. Eventy odbędą się z zachowaniem wszelkich reguł reżimy sanitarnego. Wejściówki na wydarzenie są dostępne na stronie Biletomat.pl.

Pozostałe newsy