Dog Eat Dog na dwóch koncertach w Polsce

16 listopada 2021
Dog Eat Dog na dwóch koncertach w Polsce

Dog Eat Dog jadą na podbój Europy i przy tej okazji nie mogą ominąć Polski. Zespół zagra nad Wisłą dwa szczególne koncerty. Ich trasa to świętowanie jubileuszu albumu Play Games.

Dog Eat Dog ruszają w europejską trasę

Zespół został założony w Stanach Zjednoczonych, a dokładniej w New Jersey. Muzycy są aktywni od 1990 roku, chociaż ich pierwszy studyjny album, All Boro Kings, ukazał się dopiero po czterech latach od sformowania pełnego składu. Dwa lata temu ten sam album ukazał się w wersji Live. Grupa ma na koncie cztery studyjne krążki, a ponadto jedną składankę a także epkę Warrant EP, która zainicjowała ich drogę do debiutu. Wszystkie długogrające albumy, poza płytą Walk With Me z 2006 roku, wydali za pośrednictwem wytwórni Roadrunner Records. Wyżej wymieniony krążek został opublikowany z ramienia Wanted Records. Ostatnim materiałem DED jest epka Brand New Breed z 2018 roku, ale to nie oznacza, że na nadchodzącej trasie nie należy oczekiwać zaskoczeń.

Już wkrótce będzie można spodziewać się prawdziwych niespodzianek od zespołu Dog Eat Dog. Jak czytamy na ich stronie:

Wracamy silniejsi, z nowymi piosenkami, świetnymi występami live i z ogromną ilością radości

Dog Eat Dog bilety koncerty polska

25 lat Play Games – okrągłą rocznicę należy świętować

Nadchodząca trasa koncertowa będzie celebracją jubileuszu albumy Play Games. Druga płyta Dog Eat Dog skończyła w tym roku dwadzieścia pięć lat, co zespół postanowił uczcić wyjątkowymi występami. Grupa na pewno przegra materiał z krążka i zadba o to, by dostarczyć publice odpowiednich wrażeń. Koniecznie przekonajcie się o tym na koncertach! Do zobaczenia w Warszawie i we Wrocławiu!

Dog Eat Dog – Rocky, zobacz klip

Dog Eat Dog – Warszawa, Wrocław – bilety

Zespół wystąpi w Polsce na dwóch koncertach. Bilety na występy zarówno w Warszawie, jak i we Wrocławiu są dostępne na stronie Biletomat.pl.

30 listopada 2021 – Progresja, Warszawa – bilety
1 grudnia 2021 – Akademia Club, Wrocław – bilety

Pozostałe newsy