Daði Freyr zagra po raz pierwszy w Polsce

22 lipca 2020
Daði Freyr zagra po raz pierwszy w Polsce

Daði Freyr z pierwszym koncertem w naszym raju! Artysta zagra w Warszawie już na początku 2021 roku, a my mamy na ten koncert bilety. Sprawdźcie szczegóły!

Gwiazda Eurowizji z koncertem w Polsce

Daði Freyr to objawienie tegorocznej Eurowizji. Choć sam konkurs się nie odbył, zdążyliśmy już poznać reprezentantów poszczególnych państw. Jednym z nich był właśnie Daði Freyr.

To islandzki muzyk mieszkający na co dzień w Berlinie. Swój ojczysty kraj miał reprezentować w tym roku w Rotterdamie podczas Konkursu Piosenki Eurowizji utworem Think About Things, który pomimo, że finał konkursu się nie odbył, stał się międzynarodowym przebojem.

Think About Things – posłuchaj przeboju Daði Freyra

Utwór przekroczył już 34 miliony odtworzeń na Spotify, a teledysk do niego ponad 14 milionów wyświetleń w serwisie YouTube. Zobaczcie!

Daði Freyr – koncert w Polsce, bilety

Na fali tego sukcesu, wraz z początkiem 2021 roku, Islandczyk wyruszy w europejską trasę koncertową. Jednym z jej przystanków będzie właśnie Polska. Daði Freyr wystąpi u nas po raz pierwszy już 20 marca 2021 roku, w Warszawskim klubie Hydrozagadka.

Bilety na koncert Islandczyka w Polsce, w cenie 79 – 95 zł, znajdziecie na stronie Biletomat.pl. Nie przegapcie! Szykuje się niezwykłe, muzyczne show!

Daði Freyr w Polsce

Pozostałe newsy