Combichrist – elektroniczno-metalowy zespół już wkrótce zagra w Polsce

23 stycznia 2021
Combichrist – elektroniczno-metalowy zespół już wkrótce zagra w Polsce

Zespół, któremu niestraszne są nawet najbardziej nieoczekiwane muzyczne połączenia da koncert w Poznaniu! Szukając nowych doznań, nie możecie przegapić występu Combichrist. Śpieszcie się, póki są bilety!

Combichrist – znowu w trasie

Ta grupa to światowa czołówka electro-industrialno-metalowego środowiska. Mają ugruntowaną pozycję na scenie, muzyczne zasługi oraz sporą grupę oddanych fanów. Słuchacze są z nimi przede wszystkim przez bezkompromisowość. Stawiają na niekonwencjonalne brzmienie oraz zabójczą energię, która kipi szczególnie podczas koncertów. Combichrist to jeden z tych zespołów, które trzeba usłyszeć na żywo. Na płytach – świetni, na scenie – wybitni. Podczas Europe not my enemy tour, zespół odwiedzi Polskę – uwierzcie, nie chcecie przegapić okazję ich występu live.

Combichrist
fot. Dirk Jacobs

Combichrist – nie ma takich, jak oni

Co powstaje z połączenia hardcore’u, metalu oraz elektroniki? Odpowiedź jest prosta: prawdziwa maszyna, produkująca muzykę kompletnie pozbawioną zasad. Norwesko-amerykański zespołowi doskonale się to udaje – wiedzą, jak ugryźć, by połączyć ze sobą pozornie niepowiązane ze sobą gatunki. Mają na koncie 9 studyjnych albumów, a każdy z nich to dawka nietuzinkowego, ostrego materiału. Scena aggrotech/EBM została totalnie kupiona przez Combichrist, niekwestionowanych liderów tego targetu.

Combichrist – My Life My Rules

Zespół zapowiedział, że trasa Europe not my enemy tour, nie ominie Polski. Grupa wystąpi 10 sierpnia w poznańskim klubie U Bazyla. Zespół zaprezentuje na scenie dokładnie to, na czekają jego fani – energię, nietypową muzyczną strukturę, bogaty oraz różnorodny materiał. Ich nadchodzący występ z pewnością będzie intensywny i żywiołowy – w końcu to live’y są ich specjalnością! Lepiej przekonajcie się o tym na własne uszy!

Combichrist – Poznań – bilety

Zespół wystąpi w poznańskim klubie u Bazyla już 10 sierpnia. Wejściówki na wydarzenie są dostępne na stronie Biletomat.pl. Event odbędzie się z zachowaniem aktualnie panujących zasad bezpieczeństwa oraz poszanowaniem reżimu sanitarnego.

Pozostałe newsy