Bass Astral wystąpi w Katowicach w ramach cyklu „Lato w Plenerze”

22 sierpnia 2020
Bass Astral wystąpi w Katowicach w ramach cyklu „Lato w Plenerze”

Bass Astral to indywiduum polskiej sceny alternatywnej, nowatorski producent sercem związany z muzyką elektroniczną. Artysta już 5 września wystąpi w Katowicach, jako jeden z ostatnich artystów Lata w Plenerze.

Bass Astral – kosmita, czy czarodziej?

Bass Astral to postać, która zdobyła serca fanów autorską aranżacją muzyki elektronicznej. Wrażliwość artysty sprawia, że z lekkością łączy pozornie niezwiązane tropy, tworząc wybuchowy koktajl z poruszającej muzyki instrumentalnej oraz tłustych bitów w sam raz pod nóżkę. Bass Astral kreuje taneczną przestrzeń, która przyjmie każdego, pozwoli mu odpłynąć i zanurzyć się bezpośrednio w pulsującej dźwiękowej energii.

Bass Astral

Bass Astral nie z tego świata

Akcja wywołuje reakcję. Bass Astral doskonale rozumie III zasadę dynamiki Newtona, co więcej, bezbłędnie tłumaczy ją w praktyce. On gra, my tańczymy. Poruszamy się. Falujemy. Pozwalamy, by nas prowadził, by nami dyrygował, by pokazał nam swoją planetę, której rytmu nie wyznaczają upływające godziny, tylko dźwięki. Bass Astral swoją muzyką roztacza tak silny urok, że poddajemy mu się właściwie bezwolnie. Gdy gra, czyszczą się wszystkie myśli. Liczy się już tylko muzyka.

Bass Astral

Bass Astral i przyjaciele

Bass Astral, czyli Kuba Tracz to połowa popularnego duetu Bass Astral x Igo. Pod tym szyldem razem z Igorem Walaszkiem wydał dwie płyty, wystąpił w największych polskich klubach oraz zagrał na najważniejszych festiwalach. Ma na koncie kooperację z BBC Earth, z której powstał numer Planets, a także współpracę z siostrami Przybysz przy okazji tworzenia Reworku Sutry.

Bass Astral x Igo – Plantes

Bass Astral wkrótce z solowym materiałem

Artysta ujawnił, że pracuje nad swoją pierwszą samodzielną płytą o wdzięcznym tytule Techno do miłości. Czego możemy spodziewać się po solowym projekcie Kuby? On sam zapowiada, że jeszcze bardziej zagłębi się w meandry eksperymentalnych – fanom pozostaje jedynie cierpliwie czekać.

Bass Astral w ramach cyklu Lato w Plenerze – bilety

5 września Bass Astral wystąpi w ramach cyklu plenerowych koncertów Lato w Plenerze w Katowicach. Bilety na koncert są dostępne na stronie Biletomat.pl.

Będzie to przedostatnie występ z serii. Cykl Lato w Plenerze zamknie dzień później, 6 września, Natalia Przybysz. Również na ten koncert bilety znajdziecie na Biletomat.pl.

Pozostałe newsy