Amerykański duet Beacon zagra w styczniu w warszawskiej Hydrozagadce

14 listopada 2019
Amerykański duet Beacon zagra w styczniu w warszawskiej Hydrozagadce

Już na początku przyszłego roku amerykański duet Beacon zawita do Polski, by promować swoje ostatnie wydawnictwo – Gravity Pairs. Sprawdźcie szczegóły.

Zespół Beacon został założony w 2011 roku przez Thomasa Bullarney’a i Jacoba Gossetta. Muzycy swoje pierwsze single wydawali za pośrednictwem platformy Bandcamp. Niedługo później wydali swoją pierwszą EPkę – No Body, nakładem wytwórni Moodgadget. Pozwoliło im to wyruszyć w trasy koncertowe z takimi artystami jak: Chet Faker aka Nick Murphy czy Tycho.

Od 2012 roku związani są z wytwórnią Ghostly International, w której wydali kolejne wydawnictwa: EPki For Now i L oraz albumy The Ways We Seperate, Escapements oraz najnowszy Gravity Pairs.

Beacon – Be My Organ – singiel z płyty Gravity Pairs

Beacon zgłębia mroczne zakątki słodkich melodii, zarówno uwodzicielskich, jak i nieco niepokojących. Artyści łączą zwodniczo – urocze dźwięki z gatunku R&B, zabarwiając je mroczną aurą.

Beacon na koncercie w Polsce – bilety

Zespół na początku przyszłego roku rusza w europejską trasę koncertową, podczas której zagra kilkanaście koncertów w różnych państwach. W jej ramach będą promować swój ostatni album Gravity Pairs, który ukazał się w listopadzie 2018 roku. Jednym z przystanków będzie Polska, a konkretniej Warszawa.

Duet wystąpi 25 stycznia w stołecznym klubie Hydrozagadka. Ruszyła już sprzedaż biletów na to wydarzenie. Znajdziecie je na stronie Biletomat.pl.

Beacon w warszawskiej Hydrozagadce

Pozostałe newsy