Amenra odprawi w Polsce trzy klimatyczne koncerty

4 września 2021
Amenra odprawi w Polsce trzy klimatyczne koncerty

Amenra już wkrótce powróci do Polski i stanie na scenie przed tutejszą publicznością. Nadchodzące koncerty są wyjątkowe, gdyż obok klubowego, wyczekanego show, zespół dwa razy wystąpi ze swoją muzyką w akustycznych aranżacjach. Nie czekajcie i łapcie bilety!

Amenra: liturgiczne oddanie muzyce

Dla fanów post-metalowej sceny, wybrać się na koncert Amenry, to jak dla osoby wierzącej odbyć pielgrzymkę do miejsca swego kultu. Porównanie bynajmniej nie jest przypadkowe. Zespół każdą ze swych płyt nagrywa w ścisłym porządku liturgicznym, który daje wrażenia uczestniczenia w świętej uroczystości. W Polsce wkrótce grupa odprawi aż trzy takie msze i odwiedzi trzy różne miasta.

Belgijska grupa pod koniec czerwca wydała swój siódmy studyjny album zatytułowany The Doorn. Płyta ukazała się z ramienia amerykańskiej wytwórni Relapse Records. Nadchodzące koncerty będą idealną okazją do sprawdzenia na żywo najnowszego materiału zespołu, szczególnie, że ten zabrzmi w niesamowitych, akustycznych, niemalże rytualnych aranżacjach.

Przeczytaj: Amenra wystąpi w Polsce! Przygotujcie się na post-metalowe uderzenie

Amenra polska koncerty
fot. Stefaan Temmerman

Będzie nieco ciszej

Grupa niewątpliwie stęskniła się już za szaleństwem na scenie – ich klubowy koncert musiał sporo przeczekać, ale w końcu jest już do niego bliżej niż dalej. Nie ma jednak tego złego, co by na dobre nie wyszło. Dzięki temu, że fani wykazali się cierpliwością, usłyszą na żywo nowości spod szyldu Amenry. A także… ugrano na tym dwa dodatkowe, akustyczne spektakle. Post-metal ograny w formule bez prądu? Jak najbardziej! Koniecznie wybierzcie się na jeden z nadchodzących spektaklów zespołu i zanurzcie się w ich wizji celebrowania muzyki.

AMENRA – De Evenmens, posłuchaj

Amenra – Poznań, Wrocław, Kraków – bilety

Zespół zagra trzy koncerty w trzech różnych miastach. Bilety na wszystkie wydarzenia są dostępne na stronie Biletomat.pl

24 września 2021 – Klub u Bazyla, Poznań – bilety
26 września 2021 – Zaklęte Rewiry, Wrocław – bilety
11 kwietnia 2022 – Klub Kwadrat, Kraków – bilety

Pozostałe newsy