Alice Cooper – legenda hardrocka wystąpi w Polsce. Gościnnie Michael Monroe

26 września 2021
Alice Cooper – legenda hardrocka wystąpi w Polsce. Gościnnie Michael Monroe

Alice Cooper, postać-legenda, artysta, który jest twarzą hardrocka niedawno wyruszył w trasę koncertową po Stanach Zjednoczonych. Muzyk jednak nie ominie Europy, co więcej – w przyszłym roku wystąpi także w Polsce. Na scenie będzie mu towarzyszyć specjalny gość – Michael Monroe. Nie możecie przegapić jego koncertu – śpieszcie się, bo biletów wkrótce może zabraknąć!

Alice Cooper wraca do Polski

To artysta, którego się po prostu zna. Jedna z ikon gatunku, rozpoznawalny zarówno wokalnie, jak i wizerunkowo. Nie bez przyczyn stał się twarzą hardrocka – zapracował sobie na ten tytuł kreatywnością na scenie oraz znoszeniem muzycznych granic. Alice Cooper nie pierwszy raz pojawi się w Polsce, a jego fani znad Wisły z pewnością są ukontentowani jego zapowiedzianym powrotem. Kto raz zagra u nas w kraju – zazwyczaj wraca. Artysta pojawi się w Polsce przy okazji promocji swego najnowszego wydawnictwa zatytułowanego Detroit Stories.

Alice Cooper koncert bilety
via Facebook

Specjalny klimat i specjalny gość

Artysta znany jest ze swojego charakterystycznego stylu, który niepodważalnie dodaje jego estetyce swoistego pazura. Horrorockowa aura, w jakiej utrzymane są jego koncerty to skuteczna zachęta, by doświadczyć tej muzyki na żywo. Alice Cooper live rezonuje świetną energią, której nie zastąpi ani odsłuch audio, ani nawet oglądanie koncertówek. To jest legenda, którą zwyczajnie należy zobaczyć.

Podczas zbliżającego się koncertu publika usłyszy kawałki z najnowszego albumu muzyka – Detroit Stories. Na pewno jednak nie zabraknie na nim ponadczasowych hitów Coopera, jak Poison, czy School’s Out. Specjalnym gościem na koncercie w Polsce będzie Michaela Monroe, jeden z założycieli glam/metalowych Hanoi Rocks!

Alice Cooper – Our Love Will Change The World – Official Lyric Video

Alice Cooper – 15 czerwca 2022 – Słupsk

Artysta wraz ze swoim zespołem oraz gościem specjalnym – Michaelem Monroe, zagra koncert w Polsce już 15 czerwca 2022 roku. Ich występ odbędzie się w Dolinie Charlotty w Słupsku. Bilety są dostępne na stronie Biletomat.pl.

Pozostałe newsy