102 Boyz na dwóch koncertach w Polsce! Mamy bilety

27 listopada 2019
102 Boyz na dwóch koncertach w Polsce! Mamy bilety

Niemiecko-polska grupa 102 BOYZ zawita do polski na dwa koncerty. Sprawdźcie, w jakich miastach pojawią się przedstawiciele ulicznego stylu.

Kim są 102 BOYZ?

102 BOYZ to niemiecko-polska grupa hip-hopowa, która powoli przebija się z niemieckiego podziemia do mainstreamu. W swoich utworach czerpią inspirację z brudnych, mocnych hip-hopowych brzmień, dodając do nich własną, nieposkromioną energię i ostry, uliczny język. A skoro jesteśmy już przy języku, to chłopaki w niektórych utworach łączą naprzemiennie język niemiecki z polskim. Wcześniej podobny zabieg stosował chociażby Sentino, który również zrobił sporą karierę za zachodnią granicą Polski.

102 BOYZ – NEW KIDS

W skład ekipy wchodzą Kkuba, Chapo, Addikt, Staks, Skoob i Duke. Trzeba przyznać, że panowie się nie oszczędzają i ciężko pracują, ponieważ w 2019 wydali aż dwa albumy – Asozial Allstars 2 i Asozial Allstars 3. Dodatkowo procentuje fakt, że na obu krążkach znalazło się 27 utworów. Natomiast rok wcześniej swoją premierę miała pierwsza odsłona z cyklu Asozial Allstars.

Grupa współpracowała również z polskimi raperami. Nagrywali oni między innymi z Kobikiem, Gedzem, Paluchem czy Bonusem RPK.

KKUBA 102 x CHAPO 102 – POGBA

102 BOYZ na koncertach w Warszawie i Poznaniu – bilety

Już 7 grudnia 102 BOYZ zawitają do warszawskiej Hydrozagadki, a następnego dnia pojadą do Poznania, gdzie zagrają kolejny koncert w Projekcie LAB. Bilety na oba wydarzenia możecie kupić za pośrednictwem strony Biletomat.pl

Pozostałe newsy