FAUN WARSZAWA

Data

30.10.2020

Godzina rozpoczęcia

19:00

Headliner

FAUN

Miasto

Warszawa

Miejsce

Proxima

90,00 

Na stanie

Po świetnie przyjętym koncercie na Castle Party 2018, FAUN wraca do Polski, by jesienią 2020 roku wystąpić w warszawskiej Proximie w ramach trasy promującej nadchodzące wydawnictwo zespołu, Märchen & Mythen!

Data: 30.10.2020
Miejsce: Warszawa, Proxima
Godzina: 19:00

🎟BILETY
90 – https://winiarybookings.pl/bilety/faun-warszawa/
100 – biletomat, ebilet, eventim, Media Markt
110 – w dniu koncertu

⚠️Szanowni Państwo. Prosimy o kupowanie biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży. Poprzez kupno wejściówek od osób trzecich możecie zostać Państwo oszukani.⚠️❌ Wstęp na koncert 16+ za pisemną zgodą rodzica. Poniżej 16 lat, wymagana obecność pełnoletniego opiekuna. Wzór zgody: https://goo.gl/eEHkA5🌿W trosce o środowisko zachęcamy Was do pokazywania biletów na telefonie zamiast ich drukowania.

FAUN (Niemcy/ Electrola / We love music)

Jak mało który zespół FAUN wie, jak otworzyć wrota do mistycznych zaświatów. Łącząc w swojej muzyce różne średniowieczne instrumenty, perkusję, archaiczne rytmy i czarujące damsko/męskie wokale, zespół wyróżnia się na tle wielu gatunków. Od 2003 roku FAUN zagrał prawie 900 koncertów na całym świecie, dając się zapamiętać ze względu na czarujące występy połączone z unikalną grą świateł. Nadchodzące wydawnictwo, Märchen & Mythen, to kontynuacja bajkowej ścieżki i ponowne wejście do świata mitów, w którym FAUN czuje się zdecydowanie najlepiej!

FFO: Omnia, Corvus Corax, The Moon & The Nightspirit, Wardruna

🌐https://www.instagram.com/faunofficial

🔈 Federkleid (Official Video): https://www.youtube.com/watch?v=zOvsyamoEDg
🔈 Walpurgisnacht (Official video): https://www.youtube.com/watch?v=nLgM1QJ3S_I
🔈 Odin (feat. Einar Selvik / WARDRUNA & Martin Seeberg): https://www.youtube.com/watch?v=ch-fed2_swY